13 Temmuz 2013, Cumartesi 15:01:44

ŞIRNAK HAVALİMANI İÇİN 'ELÇİ' SEVİNCİ

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, geçen yıl hayatını kaybeden Diyarbakır Bağımsız Milletvekili Şerafettin Elçi'nin adının Şırnak Havaalanı'na verildiğini açıklaması Cizre'de memnuniyetle karşılandı...
  • Demokrasi için gaz bombası ve kurşunlara hedef olup canlarından olanların adını da unutmayalım ve isimlerini caddelere ve meydanlara verelim.
  • Yakinda öcalan nin ismini verir biryere oy toplamak icin .
  • Devletine ve milletine basari ve serefiyle hizmet etmis kisiler, kokeni, dini, dili kim olursa olsun Turkiye Cumhuriyeti tarafindan boyle odullendirilmelidir. Yalniz bunu yaparken isi sadece politikacilar adina yapmamak lazim. Onlarin yaninda devletin kademelerinde, TSK'da , Universitelerde, halk icinde, ticaret dunyasinda T.C.'ye ayni sekilde hizmet etmis insanlarda kapsam icinde olmali ve odullendirilmelidir.
  • evet halen faşist zihniyetlerin bu ülkede yaşamaşı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, geçen yıl hayatını kaybeden Diyarbakır Bağımsız Milletvekili Şerafettin Elçi'nin adının Şırnak Havaalanı'na verildiğini açıklaması Cizre'de memnuniyetle karşılandı.

Müjde, hem Elçi ailesini hem de Cizrelileri sevindirdi. Cizreliler, "Şırnak Havalimanı'na Şerafettin Elçi'nin ismini vermesine biz çok memnun kaldık. Çok sevindik. Rahmetli Şerafettin Elçi, ismi havaalanına verilmeye layık bir kişidir. Çok memnun kaldık. Başbakan'a teşekkür ediyoruz." dedi.

ŞIRNAK HAVALİMANI İÇİN 'ELÇİ' SEVİNCİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Demokrasi için ~ 5 yıl önce
Demokrasi için gaz bombası ve kurşunlara hedef olup canlarından olanların adını da unutmayalım ve isimlerini caddelere ve meydanlara verelim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
A330 ~ 5 yıl önce
Yakinda öcalan nin ismini verir biryere oy toplamak icin .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
T.C. ~ 5 yıl önce
Devletine ve milletine basari ve serefiyle hizmet etmis kisiler, kokeni, dini, dili kim olursa olsun Turkiye Cumhuriyeti tarafindan boyle odullendirilmelidir. Yalniz bunu yaparken isi sadece politikacilar adina yapmamak lazim. Onlarin yaninda devletin kademelerinde, TSK'da , Universitelerde, halk icinde, ticaret dunyasinda T.C.'ye ayni sekilde hizmet etmis insanlarda kapsam icinde olmali ve odullendirilmelidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yigt ~ 5 yıl önce
evet halen faşist zihniyetlerin bu ülkede yaşamaşı

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000