29 Mart 2014, Cumartesi 09:05:48

SIMFEROPOL UÇUŞLARI NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Simferopol Uluslararası Havalimanı Gözlemci Konseyi Başkanı Gennadiy Narayev, Kırım'a uçuş yapan Türk şirketleri hakkında açıklamalarda bulundu. Narayev, uçuşların başlayacağı tarihi açıkladı.
  • inşallah en kısa sürede uçuşlar başlar orada bizim soydaşlarımız var iş yapan çok iş adamımız var hadi türk hava yolları göster büyüklüğünü mağdur olmasın soydaşlarımız ve ekonomimiz kazanç her türlü hepimize saygılar
  • İnşallah en kısa zamanda kırım istanbul direk uçuşlar başlar tek dilegim bu
  • Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
  • Ne dıyorsunuz sız kulak mı duyuyorum

Simferopol Uluslararası Havalimanı Gözlemci Konseyi Başkanı Gennadiy Narayev, Türk havayolu şirketlerinin Kırım’a uçak seferlerini yeniden başlatmaya hazır olduğunu açıkladı.

Krıminform ajansının verdiği habere göre Narayev, Simferopol’de düzenlediği basın toplantısında, “Türk havacılık makamları, İstanbul’a uçak seferlerini 1 Nisan’dan itibaren yeni başlatma niyetini duyurdu” dedi.

Bugün itibariyle Simferopol’e düzenli uçak seferlerinin Rusya, Azerbaycan ve Özbekistan havayolu şirketleri tarafından gerçekleştirildiğini ifade eden Narayev, Rusya’nın Kırım hava sahasını kendi hava sahası olarak kabul ettiğini ve ilgili belgeleri Uluslararası Sivil Havacılık Örgütü’ne teslim ettiğini belirtti.

Gennadiy Narayev, Simferopol Havalimanı’nın kesintisiz olarak normal rejimde çalıştığını ve uçak hareketlerini tamamen kontrol ettiğini de sözlerine ekledi.

SIMFEROPOL UÇUŞLARI NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

tevfik yıldırım ~ 3 yıl önce
inşallah en kısa sürede uçuşlar başlar orada bizim soydaşlarımız var iş yapan çok iş adamımız var hadi türk hava yolları göster büyüklüğünü mağdur olmasın soydaşlarımız ve ekonomimiz kazanç her türlü hepimize saygılar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ben inanıyorum ~ 3 yıl önce
İnşallah en kısa zamanda kırım istanbul direk uçuşlar başlar tek dilegim bu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cevat ~ 4 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 4 yıl önce
Ne dıyorsunuz sız kulak mı duyuyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000