09 Şubat 2012, Perşembe 08:41:53

SİİRT SEFERİ BATMAN'DAN YAPILDI

Siirt'te etkili olan kar yağışı nedeniyle Ankara-Siirt seferi Batman'dan yapıldı...
  • Elbette havacılıkta kurallar vardır ama kurallar limitler arasındadır ve pilot-kule insiyatifi vardır. Yabancının umrunda mı Batmanlının Malatyaya inmesi? Biraz da insani düşünün, sizi siz düşünürsünüz, pilotlarımızı bu kadar karalamayın. Yabancının gözünde bagajdaki bavuldan bir farkınız yoktur. Pilot kuleye, kule pilota güvenirse zorluklar aşılır. İyi o zaman kuledekileri de ecnebi alın o kadar globalleşmişsek.
  • @alaka güzel kardeşim biraz daha derin düşünürsen ne demek istediğimi anlarsın
  • sazan.avi
  • ne alakası var yabancı pilotla. tamam bizlerde karşıyız ama konuyla alakası nedir arkadaşım. tamamen hava şartları. türk yada yabancı en iyisini yapmıştır kaptan.
Ankara-Siirt seferi etkili olan kar yağışı ve hava şartlarının olumsuz olması nedeniyle Batman'dan gerçekleştirildi.

Ankara'dan Siirt'e gidecek olan yolcular Batman Havaalanı'na iniş yapmasının ardından oradan Siirt'e geçti. Siirt'ten Ankara'ya gidecek olan yolcular da Batman'a götürüldü.
SİİRT SEFERİ BATMAN'DAN YAPILDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 6 yıl önce
Elbette havacılıkta kurallar vardır ama kurallar limitler arasındadır ve pilot-kule insiyatifi vardır. Yabancının umrunda mı Batmanlının Malatyaya inmesi? Biraz da insani düşünün, sizi siz düşünürsünüz, pilotlarımızı bu kadar karalamayın. Yabancının gözünde bagajdaki bavuldan bir farkınız yoktur. Pilot kuleye, kule pilota güvenirse zorluklar aşılır. İyi o zaman kuledekileri de ecnebi alın o kadar globalleşmişsek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
@alaka güzel kardeşim biraz daha derin düşünürsen ne demek istediğimi anlarsın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
sazan.avi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
ne alakası var yabancı pilotla. tamam bizlerde karşıyız ama konuyla alakası nedir arkadaşım. tamamen hava şartları. türk yada yabancı en iyisini yapmıştır kaptan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000