12 Ekim 2016, Çarşamba 08:41:42

SHY-DER’de ilk seçim yapıldı

Sivil Havacılık Çalışanları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (SHY-DER)’nin birinci olağan genel kurulunda SHGM Eski Genel Müdür Yardımcısı Oktay Erdağı başkanlığa seçildi.
  • Başarılar dilerim, ekip şahane, Sivil havacılığın gelişmesine katkıda bulunacaklarına inancım tamdır, yaptıkları yapacaklarının teminatıdır
  • Bu kötü yorumlari yapanlar ne baskani? Sivil havacilik adina hangi civiyi cakmislarki bu isimlere laf ediyorlar merak ettim. Hayirli ugurlu olsun..
  • Değerli oktay beye yeni görevinde üstün başarılar temenni ederim
  • Adam anki dernek başkanı olmamış da Müsteşar, Genel Müdür, vali olmuş. Ortalık Yıkılıyor https://www.facebook.com/oktay.erdagi/posts/1405296902817107?notif_t=like¬if_id=1476256367526686

Sivil Havacılık Çalışanları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (SHY-DER)’nin birinci olağan genel kurulunda SHGM Eski Genel Müdür Yardımcısı Oktay Erdağı başkanlığa seçildi.

Sivil havacılık emniyeti ve güvenliği başta olmak üzere Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün faaliyet alanı içerisinde yer alan konularda bilgisine başvurulacak bir referans kuruluş olmak ve Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nde çalışan, en az altı ay  çalışıp ayrılan ve emekli olan personelden oluşan üyeleri bir araya getiren SHY-DER’de ilk olağan genel kurul gerçekleştirildi. Üyeler arasında sosyal, ekonomik ve kültürel dayanışmayı sağlamak amacıyla bir yıl önce kurulan dernek, bir yıllık süre içerisinde çeşitli etkinliklerle üyelerini bir araya getirdi.

Sivil Havacılık Eski Genel Müdür Yardımcısı Oktay Erdağı başkanı olduğu SHY-DER, bu yıl Ankara’da 7 Aralık Dünya Sivil Havacılık gününü üniversiteler ve tetnik meslek okulları ile birlikte kutlamayı planlıyorDernek ayrıca 29 Ekim Cumhuriyet bayramında  Güney Doğu Havacılık ile yaptığı işbirliği çerçevesinde Türkiye’nin en büyük bayrağını bir helikopterle İstanbul semalarında uçuracak.

Derneğin olağan genel kurulu sonrası görev dağılımı şu şekilde oldu:

Asil Üyeler,                                                                                

1- Oktay Erdağı (Başkan)
2- Nigar Çelik     (Başkan Vekili)
3- Ali Önder        (Genel Sekreter)
4- Burhanettin Tuzlu (Başkan Yardımcısı)
5- Erdal Uğur            (Başkan Yardımcısı)
6- Nüked Yener         (Üye)
7- Hasan Sarıdağ      (Üye)

Yedek üyeler,

1-  Seher Pamir                                            
2-  Murat Tuğrul
3- F. Rana Türkkorkmaz
4- M Seyfettin Ulucak
5- Murat Gök
6- Meral Hanım Şahin
7- Çiğdem Genç

Denetim Kurulu Asil Üyeleri,

1- Şebnem Gökkuşu
2- Belkız Tarakçı
3- Nermin Kılıç

Denetim Kurulu Yedek Üyeleri,

1- Halil Karaca
2- Gülendam Gömleksiz
3- Merih Şahin

SHY-DER’de ilk seçim yapıldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

pilot ~ 2 yıl önce
Başarılar dilerim, ekip şahane, Sivil havacılığın gelişmesine katkıda bulunacaklarına inancım tamdır, yaptıkları yapacaklarının teminatıdır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Muhalefetlere ~ 2 yıl önce
Bu kötü yorumlari yapanlar ne baskani? Sivil havacilik adina hangi civiyi cakmislarki bu isimlere laf ediyorlar merak ettim. Hayirli ugurlu olsun..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Timur kıdık ~ 2 yıl önce
Değerli oktay beye yeni görevinde üstün başarılar temenni ederim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bu ne ya? ~ 2 yıl önce
Adam anki dernek başkanı olmamış da Müsteşar, Genel Müdür, vali olmuş. Ortalık Yıkılıyor https://www.facebook.com/oktay.erdagi/posts/1405296902817107?notif_t=like¬if_id=1476256367526686

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Adamsa.. ~ 2 yıl önce
Sevenleri en ufak guzel haberine boyle seviniyor.. sizce bi sakincasimi var?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000