28 Eylül 2011, Çarşamba 18:08:23

SHGM’DEN GÖZALTI OLACAK MI?

Muhsin Yazıcıoğlu kazası ile ilgili sabah saatlerinde başlayan şok baskınlarda Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden 15 kişiye yakın kişinin gözaltına alındığı bilgisi gelirken gözler Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’ne çevrildi.
  • tşk ederim :p bende sana katıldım gitti.muhabbet ...a sardı zaten.kolay gelsin tüm arkadaşlara :)
  • Hayır yani herşey bir kenara sanki cihazları bizimkiler sökmüş gibi muamele görmek gerçekten çok can sıkıcı. Savcılık inceleme istemiş ve TEM de geldi görevini yaptı. Daha araştırılırsa çok şey çıkacak demeniz falan inanılmaz komik :) ne buldular da ne çıkacak :) november'a katılıyorum. hep arkasındayım :)
  • :)) valla o korku salınmasından ziyade bizim ve sektörün önemsememesinden kaynaklanıyor.biz kendimizden eminiz.yalnış bişey yapmadık.bütün raporlar usulüne uygun tutuldu.siz uyurken biz o raporların detaylarını konuşuyorduk.cihazların kayıp olduğu raporu 1 yıl önce tutulmuştu ama hiçbir allahın kulu çıkıp noluyo demedi.o zaman nerdeydiniz çok bilmişler????alnımızın akıyla çıkcaz biz bu işin içinden.boşuna sıkmayın canınızı :)))
  • sivil havacılıkta ne dümenler dönüyor.polis haklı .iyi karıştırırsa çok şeyler bulacaktır.öyle bir korku salmışlar ki,sektör korkudan ağzını açamıyor.herkes istemeden shgm ye yalakalık yapıyor.
Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nde sabah saatlerinden itibaren yapılan aramalar devam ederken Ankara’da Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü önünde yaklaşık dokuz saattir devam eden aramaları takip eden gazeteciler AirportHaber’e “her an SHGM’de gözaltı olabilir” şeklinde bilgi aktardı.

Gelişmeleri dakika dakika takip ediyoruz. Ayrıntıları aktarmayı sürdüreceğiz.

SHGM’DEN GÖZALTI OLACAK MI?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Misafir ~ 7 yıl önce
tşk ederim :p bende sana katıldım gitti.muhabbet ...a sardı zaten.kolay gelsin tüm arkadaşlara :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Hayır yani herşey bir kenara sanki cihazları bizimkiler sökmüş gibi muamele görmek gerçekten çok can sıkıcı. Savcılık inceleme istemiş ve TEM de geldi görevini yaptı. Daha araştırılırsa çok şey çıkacak demeniz falan inanılmaz komik :) ne buldular da ne çıkacak :) november'a katılıyorum. hep arkasındayım :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
:)) valla o korku salınmasından ziyade bizim ve sektörün önemsememesinden kaynaklanıyor.biz kendimizden eminiz.yalnış bişey yapmadık.bütün raporlar usulüne uygun tutuldu.siz uyurken biz o raporların detaylarını konuşuyorduk.cihazların kayıp olduğu raporu 1 yıl önce tutulmuştu ama hiçbir allahın kulu çıkıp noluyo demedi.o zaman nerdeydiniz çok bilmişler????alnımızın akıyla çıkcaz biz bu işin içinden.boşuna sıkmayın canınızı :)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
sivil havacılıkta ne dümenler dönüyor.polis haklı .iyi karıştırırsa çok şeyler bulacaktır.öyle bir korku salmışlar ki,sektör korkudan ağzını açamıyor.herkes istemeden shgm ye yalakalık yapıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000