01 Kasım 2012, Perşembe 10:04:01

SEA BIRD SEZONU KAPATTI

İstanbul’dan Bodrum, Alaçatı ve Bozcaada’ya yaz sezonu süresince uçuş gerçekleştiren Sea Bird Airlines, yaz tarifesini kapattı. Sea Bird kışın nerelere uçacak?
  • Nasil ya ? Yoneticilige yer personelimi atandi ?
  • Yoneticilik bagaj atarak ogrenilmez!
  • Seabird ve ya calisanlari buradan her seye cevap veriyorsunuz fakat " Acil onlem alinmasi gereklli" baslikli yaziya neden cevap vermiyorsunuz ? Bir de bu tip onem arz eden konulari "Torpil"i onlemek icin savcilik kanali ile yapin. Bahsi konular buyuk suc ! Eger varsa kanidiniz, Savcilik yolu ile yapilacak sikayetler muhakkak degerlendirelecek ve de gerekli islemler baslayacaktir. Ama elinizde bir kanit yok ise bence gereksiz gerginlik yartmayin.
  • şahsen bende uçmam, uçmak zorunda da değilim.. ayıpsa benim ayıbım.. otobüsle bile gitmeye korkarım ben.. kar-buz..

Kanada yapımı Twin Otter tipi uçakla 28 Haziran’da Haliç’ten Bodrum, Alaçatı ve Bozcaada’ya uçak seferlerine başlayan Sea Bird Airlines, yaz sezonunu tamamladı.


Tek uçakla yürüttüğü operasyonlarda zaman zaman sıkıntılar yaşayan Sea Bird Airlines, bütün olumsuzluklara rağmen başarılı sayılabilecek bir sezonu geride bıraktı. Sea Bird, 29 Ekim’de yaz sezonunun son seferlerini yaparak bir sonraki yaz sezonuna kadar  İstanbul’dan yaptığı Bodrum, Alaçatı ve Bodrum’dan yaptığı Alaçatı seferlerini noktaladı. Sea Bird Airlines’in, kış sezonu süresince sadece Bozcaada operasyonlarına devam edeceği kaydedildi.

Buna ek olarak Kasım ayı içerisinde kış sezonu tarifesini açıklaması beklenen şirketin, kayak merkezlerine uçmayı planladığı öğrenildi.

Sea Bird filosundaki Twin Otter tipi uçağın, hem karaya hem de denize inebilme kabiliyeti bulunuyor.

©Airporthaber.com

SEA BIRD SEZONU KAPATTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Bagaj ATARAK ~ 6 yıl önce
Nasil ya ? Yoneticilige yer personelimi atandi ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Salllaaaaaa ~ 6 yıl önce
Yoneticilik bagaj atarak ogrenilmez!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Herseye cevap var ama ... ~ 6 yıl önce
Seabird ve ya calisanlari buradan her seye cevap veriyorsunuz fakat " Acil onlem alinmasi gereklli" baslikli yaziya neden cevap vermiyorsunuz ? Bir de bu tip onem arz eden konulari "Torpil"i onlemek icin savcilik kanali ile yapin. Bahsi konular buyuk suc ! Eger varsa kanidiniz, Savcilik yolu ile yapilacak sikayetler muhakkak degerlendirelecek ve de gerekli islemler baslayacaktir. Ama elinizde bir kanit yok ise bence gereksiz gerginlik yartmayin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
. ~ 6 yıl önce
şahsen bende uçmam, uçmak zorunda da değilim.. ayıpsa benim ayıbım.. otobüsle bile gitmeye korkarım ben.. kar-buz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000