24 Kasım 2011, Perşembe 08:19:50

SCHIPHOL'DE HACILARA SÜRPRİZ

Hac farizasını yerine getirerek Hollanda'ya dönen hacılar, Amsterdam Schiphol Havalimanı'nda güzel bir sürpriz ile karşılaştı.
  • plastik bidonla kötü görüntü oluşturuyor diyen şahıs elinde pet şişe ile çok güzel ve çağdaş bir görüntü oluşturuyorsun havalimanında ayrıca onu kafana dikiyorsun bardak diye birşey icat edildi hatırlatırım
  • Hollanda'lı yetkilileri tebrik ediyor bidon yorumu yapanları şiddetle kınıyorum insanlara karşı saygılı olmayı ne zaman öğreneceksiniz
  • Bu tur bir resmin laik Turkiye Cumhuriyet'imizi ve biz Turkleri temsil etmesinden memnunsaniz diyecegim yok. Ben memnun degilim. Bu arada benim dinimin Islam oldugunu veya bir dini inanca sahip oldugumu nasil varsaydiniz anlayamadim.
  • hacilari diger yolculardan ayirmislar. Cko isbaetli olmus. Hollanda makamlarini kutluyoruz. Ellerinde plastik bidonlar ile hacilar goruntu olarak sikintili bir durum olusturuyor. (Admin: Bu kez kabul edilebilir bir yorum oldu mu, yoksa AKP'den mi cekiniyorsunuz??)
Amsterdam Schiphol Havalimanı yönetimi, hac ziyaretini yapan hacılar için özel bir karşılama salonu hazırladı.

Hacılar, Hollanda'ya döndüklerinde Amsterdam Havalimanı'nda tertip edilen bölümde ağırlandı. Havalimanında ayarlanan bölümde hacılara nane çayı ve tatlı ikram edildi.

Almere'de ikamet eden Osman Özarslan, "Kutsal topraklara Hollanda'nın Almere şehrinden eşimle ilk defa gitmenin ve mutluluğunu heyecanını hâlâ yaşıyoruz. Amsterdam Schiphol Havalimanı'nda hacılara özel olarak bir bölüm ayrılarak ikramda bulunmalarından son derece memnun kaldık." dedi ve yetkililere teşekkür etti.
SCHIPHOL'DE HACILARA SÜRPRİZ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 6 yıl önce
plastik bidonla kötü görüntü oluşturuyor diyen şahıs elinde pet şişe ile çok güzel ve çağdaş bir görüntü oluşturuyorsun havalimanında ayrıca onu kafana dikiyorsun bardak diye birşey icat edildi hatırlatırım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Hollanda'lı yetkilileri tebrik ediyor bidon yorumu yapanları şiddetle kınıyorum insanlara karşı saygılı olmayı ne zaman öğreneceksiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Bu tur bir resmin laik Turkiye Cumhuriyet'imizi ve biz Turkleri temsil etmesinden memnunsaniz diyecegim yok. Ben memnun degilim. Bu arada benim dinimin Islam oldugunu veya bir dini inanca sahip oldugumu nasil varsaydiniz anlayamadim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
hacilari diger yolculardan ayirmislar. Cko isbaetli olmus. Hollanda makamlarini kutluyoruz. Ellerinde plastik bidonlar ile hacilar goruntu olarak sikintili bir durum olusturuyor. (Admin: Bu kez kabul edilebilir bir yorum oldu mu, yoksa AKP'den mi cekiniyorsunuz??)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000