30 Aralık 2011, Cuma 15:39:50

ŞAKA GİBİ TAZMİNAT

Kırgızistan'da ülkenin güneyinde bulunan Oş kentindeki havaalanına inişe geçtiği sırada düşen Rus yapımı TU-134 tipi yolcu uçağındaki yolculara tazminat ödeneceği bildirildi.
  • kırgızıstanda hiçbir uçak siğortalı değil çünkü yapmıyorlar oş meydanında muazzan bir FOD var acılen yenilenmesi lazım
  • O ulkede adamlarin gormedigi bir para bu.
  • bizde olsaydı sanki 175000 dolarmı olacaktı özür dileriz yada pardon olacaktı yinede onlar bi değer biçmişler
  • Ben bu kazanın olduğu şehirde yaşıyorum. Ben bu tazminata hiç şaşırmadım. Çünkü Kırgızlara bu miktarda bi para ödenmeseydi bu işi uzatırlardı. Bu kaza zedeleri susturmak için küçük bi oyundu. Oş Havalimanı o kadar eski ve teknolojiye uzak bir havalimanı ki. Bu kazalara bile şaşırmamak gerek. Dedem yaşındaki eski rus yapımı uçaklar kullanılıyor. Artık herşeyin yenilenmesi lazım, yoksa bu tür kazaları yaşamamak içten bile değil.
Başbakanlıktan yapılan açıklamada, Başbakan Ömürbek Babanov'un uçağın düştüğü yere giderek incelemelerde bulunduktan sonra tüm yolculara tazminat ödenmesi ve yolculara eşyalarının acil teslim edilmesi talimatı verdiği belirtildi.

Havayolu şirketi tarafından ödenecek tazminat miktarının yaralı yolculara bin 740 dolar, diğer yolculara bin 250 dolar olacağı ifade edildi.

Kazada 73 yolcu ve 6 mürettebat sağ kurtulmuştu.
ŞAKA GİBİ TAZMİNAT

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 6 yıl önce
kırgızıstanda hiçbir uçak siğortalı değil çünkü yapmıyorlar oş meydanında muazzan bir FOD var acılen yenilenmesi lazım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
O ulkede adamlarin gormedigi bir para bu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
bizde olsaydı sanki 175000 dolarmı olacaktı özür dileriz yada pardon olacaktı yinede onlar bi değer biçmişler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Ben bu kazanın olduğu şehirde yaşıyorum. Ben bu tazminata hiç şaşırmadım. Çünkü Kırgızlara bu miktarda bi para ödenmeseydi bu işi uzatırlardı. Bu kaza zedeleri susturmak için küçük bi oyundu. Oş Havalimanı o kadar eski ve teknolojiye uzak bir havalimanı ki. Bu kazalara bile şaşırmamak gerek. Dedem yaşındaki eski rus yapımı uçaklar kullanılıyor. Artık herşeyin yenilenmesi lazım, yoksa bu tür kazaları yaşamamak içten bile değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000