04 Haziran 2011, Cumartesi 22:00:48

SAHNE ONLARIN...

Türk Hava Kuvvetleri’nin 100. Kuruluş yıldönümü kapsamında bugün İzmir Çiğli’de hava gösterisi yapıldı...
  • Tüm vergilerim son kuruşuna kadar feda olsun bunlara, helal olsun. Doğudaki ne idüğü belirsiz insanlara sosyal yardım olarak gideceğine bunlara gitsin.
  • 1.Vergilerle olsa ne olacak ?tek sen vergi vermiyorsun bu ülkede. 3.Benim verdiğim vergilerle yapıldıysa helal olsun. Sen seçim gezilerinde kullanılan kerosenleri incele. 3.Bu gösteride kullanılan tüm yakıtlar TÜPRAŞ'ın hediyedisir. 4. Gösteriye gelmediğin gibi dersine de iyi çalışmamışsın.Otur yerine sıfır.
  • hangi adam haklı ? bu bir... Ne demek istediğin belli değil, neyi ima etmeye çalışıyorsun ? bu iki... Bu memleketin senin vergine ihtiyacı yok..Sen git başka ülkede yaşa.Vergiden kaçırdığın kısmına ekler gül gibi geçinirsin..bu da üç...
  • SİZLERLE GURUR DUYUYORUZ.VATAN SİZE MİNNETTARDIR,HAKETTİGİNİZ ONURU VE GURURU İLELEBET YASAYINIZ...SAGOLUN VAR OLUN.
Dünyanın 10 ülkesinden gelen yabancı pilotlar da şovlarıyla da izleyicilere unutulmaz anlar yaşattı.

Dünyanın bir çok yerinde yaptıkları gösteriyle adeta herkesi büyüleyen Türk Yıldızları, Air Show’un en çok ilgi çeken grubu oldu.

Havada yapılan Türk bayraklı gösteri izleyicileri mest etti. Türk Yıldızlarını alkış yağmuruna tutan hava şovları zaman zaman yürekleri de hoplattı.SAHNE ONLARIN...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 7 yıl önce
Tüm vergilerim son kuruşuna kadar feda olsun bunlara, helal olsun. Doğudaki ne idüğü belirsiz insanlara sosyal yardım olarak gideceğine bunlara gitsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
1.Vergilerle olsa ne olacak ?tek sen vergi vermiyorsun bu ülkede. 3.Benim verdiğim vergilerle yapıldıysa helal olsun. Sen seçim gezilerinde kullanılan kerosenleri incele. 3.Bu gösteride kullanılan tüm yakıtlar TÜPRAŞ'ın hediyedisir. 4. Gösteriye gelmediğin gibi dersine de iyi çalışmamışsın.Otur yerine sıfır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
hangi adam haklı ? bu bir... Ne demek istediğin belli değil, neyi ima etmeye çalışıyorsun ? bu iki... Bu memleketin senin vergine ihtiyacı yok..Sen git başka ülkede yaşa.Vergiden kaçırdığın kısmına ekler gül gibi geçinirsin..bu da üç...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
SİZLERLE GURUR DUYUYORUZ.VATAN SİZE MİNNETTARDIR,HAKETTİGİNİZ ONURU VE GURURU İLELEBET YASAYINIZ...SAGOLUN VAR OLUN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000