16 Haziran 2015, Salı 11:25:03

Sabiha Gökçen kendi rekorunu kırdı

Açıldığı 2001 yılında yıl boyunca 47 bin yolcunun kullandığı Sabiha Gökçen Havalimanı, bir günde o rakamı ikiye katladı.
  • bu gelişme isg sayesinde değil, isg ye rağmen olmuştur. bunu sabiha da çalışan herkes kabul eder.
  • Günde 600 uçağa hızlı çıkışı olmayan tek pistte iniş kalkış bir arada hizmet veren bir kontrolör olarak Allah yardımcımız olsun. Tabi ki tüm birimlerinde.. Bu büyüme nerede nasıl son bulur bilmiyorum ama dilerim en kısa zamanda hızlı çıkış taksi yolları ve ikinci piste kavuşuruz.
  • guzel bir haber gibi gelsede, artık rotar ve terminalde yolcu yogunlugu hat safhada. sabiha sayesinde AHL den kurtulduk derken , bu sefer tekrardan sıkıntı ile karsılastık. nedense yapılması gereken her yatırım basımıza bir sey gelmeden yapmıyoruz. ikinci pist ve yeni terminal gerekiyro. bu gidile yakında AHL den kotu duruma gelicek
  • Bu sabiha gökçen otoparkın Wings ile anlaşması bitmiş...Şu an hangi kartlarda indirim var bilen var mı?

Yaz döneminin gelmesiyle birlikte her geçen gün artış yaşayan İstanbul trafiğinde Sabiha Gökçen Havalimanı da artıştan nasibini alıyor. 14 yıl önce açıldığında yıl boyunca 47 bin yolcu ağırlayan Sabiha Gökçen, bu rakamı bir günde ikiye katladı.

Atatürk Havalimanı ile birlikte İstanbul'un hava trafiğini sırtlayan Sabiha Gökçen, bu yılın günlük olarak ilk rekorunu kırdı. Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan dün itibariyle toplam 91 bin 907 yolcu giriş-çıkış yaptı. Twitter hesabı üzerinden rekoru duyuran Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan şu açıklama yapıldı; ''5 Haziran'da terminalimizden 91.907 yolcu giriş ve çıkış yaptı. Böylece yılın ilk günlük yolcu sayısı rekoru kırıldı'

Bu arada bu sabah Sabiha Gökçen Havalimanı'na inmeye çalışan uçakların bir süre havada tur attığı öğrenildi. Pistin yönünün değişmesiyle birlikte uçakların inişini ilk seferde gerçekleştiremediği ve kısa bir süre havada tur attığı görüldü. Meydanda hava trafiği daha sonra normale döndü.

Sabiha Gökçen kendi rekorunu kırdı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

niyazi ~ 3 yıl önce
bu gelişme isg sayesinde değil, isg ye rağmen olmuştur. bunu sabiha da çalışan herkes kabul eder.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
.. ~ 3 yıl önce
Haklısın ama adam gibi çalışan arkadaşların hakkını yememek lazım.Gerçi o arkadaşlarda takdir görmüyor ya
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Günde 600 uçağa hızlı çıkışı olmayan tek pistte iniş kalkış bir arada hizmet veren bir kontrolör olarak Allah yardımcımız olsun. Tabi ki tüm birimlerinde.. Bu büyüme nerede nasıl son bulur bilmiyorum ama dilerim en kısa zamanda hızlı çıkış taksi yolları ve ikinci piste kavuşuruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cccc ~ 3 yıl önce
guzel bir haber gibi gelsede, artık rotar ve terminalde yolcu yogunlugu hat safhada. sabiha sayesinde AHL den kurtulduk derken , bu sefer tekrardan sıkıntı ile karsılastık. nedense yapılması gereken her yatırım basımıza bir sey gelmeden yapmıyoruz. ikinci pist ve yeni terminal gerekiyro. bu gidile yakında AHL den kotu duruma gelicek

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Otopark ~ 3 yıl önce
Bu sabiha gökçen otoparkın Wings ile anlaşması bitmiş...Şu an hangi kartlarda indirim var bilen var mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Paraf ~ 3 yıl önce
Ispark günlük 8 tl paraf karta 2 gün ücretsiz

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000