21 Aralık 2015, Pazartesi 16:30:49

Rusya'dan kara kutu açıklaması

Rus yetkililer, düşürülen Rus uçağının kara kutusundaki verilerinin sağlıklı bir şekilde elde etmenin mümkün olmadığını söyledi.
  • Tgs'de çalışıyorum, Rusya'da işe alım var mı biliyor musunuz arkadaşlar? Ne iş olsa yaparım, karakutu olarak bile çalışırım
  • Ucagi askeriyenin icinde ki paralel dusurdu, cumhurbaskani bizim haberimiz yok dememek icin sonradan sahip cikti, Rusya nin sucu yok, sinir ihlali olsa bile sinira parale ucan ucak ve Suriye icin angajman Rusya ya uygulanamaz
  • aslında biliyorlar sınırı geçtiklerini. ancak artık ipler koptu. türkiye eski türkiyem oldu. abd safına katıldı. israil ile ilişkilerimizin düzelmesi tesadüf değil.
  • gönderin 6 ayda uçak teknisyeni olan tarım sulamacı , tornacı typli kardeşlerimiz okusun.beceriksizler sizi

Rusya Savunma Bakanlığı yetkilileri, sınır ihlali yaptığı iddiasıyla Türk F-16’ları tarafından düşürülen Su-24 uçağının karakutusundan elde edilen verilen paylaşıldığı bir basın toplantısı düzenledi. Karakutunun deşifre çalışmalarına Çin, İngiltere ve ABD'den uzmanların da katıldığını hatırlatan Rus yetkililer, yabancı uzmanların çalışmalarla ilgili hiçbir şikayette bulunmadığını iddia etti.

"YARDIMA İHTİYACIMIZ VAR"

Açıklamayı yapan Rus yetkililer, "Karakutunun deşifre edilmesi uzun zaman alacak ve bunun yapılabilmesi bu alanda uzmanlaşmış bilimsel kuruluşların yardımına ihtiyacımız var" ifadelerini kullandı.

"16 MİKROÇİPTEN 13'Ü İMHA OLDU"

Yetkililer, "İnceleme komisyonu kara kutunun içindeki 16 mikroçipten 13'ünün imha olduğunu, üçünün de hasarlı olduğunu belirledi. Bu mikroçiplerden sadece birinin iyi durumda olduğunu düşünüyoruz. " değerlendirmesinde bulundu.

O KARAKUTU, PUTİN'İN MASASINA GETİRİLMİŞTİ

Türkiye'nin düşürdüğü Rus jetinin karakutusu, Putin'in de masasına getirilmişti. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in, İngiltere Başbakanı David Cameron'la telefonda görüştüğü ve Türkiye'nin düşürdüğü Rus jetinin karakutusunun deşifre edileceği incelemelere İngiliz uzmanları da davet ettiği belirtilmişti. Ancak, İngiliz uzmanlardan bir cevap gelmemişti.

Rusya'dan kara kutu açıklaması

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Tgs ~ 3 yıl önce
Tgs'de çalışıyorum, Rusya'da işe alım var mı biliyor musunuz arkadaşlar? Ne iş olsa yaparım, karakutu olarak bile çalışırım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gercek ~ 3 yıl önce
Ucagi askeriyenin icinde ki paralel dusurdu, cumhurbaskani bizim haberimiz yok dememek icin sonradan sahip cikti, Rusya nin sucu yok, sinir ihlali olsa bile sinira parale ucan ucak ve Suriye icin angajman Rusya ya uygulanamaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yandaş ~ 3 yıl önce
Yandaş..
24 Kasım ~ 3 yıl önce
Onun için mi Ekim ayında Rus yetkililer ile defalarca sınır ihlali görüşüldü?
kadir ~ 3 yıl önce
aslında biliyorlar sınırı geçtiklerini. ancak artık ipler koptu. türkiye eski türkiyem oldu. abd safına katıldı. israil ile ilişkilerimizin düzelmesi tesadüf değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hehe ~ 3 yıl önce
gönderin 6 ayda uçak teknisyeni olan tarım sulamacı , tornacı typli kardeşlerimiz okusun.beceriksizler sizi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
full beyin ~ 3 yıl önce
Sende bu beyin fazlalığı varken typlilere iş düşmez

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000