08 Şubat 2009, Pazar 09:22:27

Richard Branson işini biliyor!

Virgin Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Richard Branson, Los Angeles'tan Sidney'e sefer yapacak uçaklarda kullanılacak yeni kostümleri havalimanında güzellerle birlikte tanıttı.
  • super bi olay bu bizim içki ikramı yapmam diyen thy stewardı vardı bi tane o okusun.
  • Uçakta hizmet eden kişinin bize seksi bakması,kabalığımızı emmesi,her denileni pekiyi efendim demesi,hep gülmesi derdi tasasını uçağın dışında tutması neden önemlidir de,bunu lokantadaki garsondan istemeyiz?Bu acaba çok para verdim seni de satın alırım mı demek?
  • Ben zannetmiyorum ki hostesler bu kırmızı kostümleri giyecekler. Asıl kostumler arkadaki kızların üzerlerindeki diye düşünüyorum. Bu gerçekten kötü habercilik anlayışının ve Türkiyede gitgide yükselen popüler yaşam ve kime ait olduğu bilinmeyen(aslında bilinen) renkli basın zihniyetinin bir göstergesidir. Iyi nesiller yetiştirmek istiyorsak birey olarak zaaflarımızdan rant elde edilmesinin önüne geçmeliyiz.
  • et satıyorlar et koltuk degil bizde de atlas jet basladı bu işlere

İngiltere'nin önde gelen şirketlerinden Virgin'in patronu Sir Richard Branson, önceki gün Los Angeles'tan Sidney'e uçacak uçaklarda kullanılacak yueni kostümleri havalimanında düzenlenen renkli bir organizasyonla tanıttı.

Tanıtım için güzel hosteslerini objektiflerin önüne çıkaran Branson, sadece Boeing CO. 777-300 ER tipi uçaklarda özel olacak kostümlerin Sidney uçuşlarında patlama yaratacağını düşünüyor.

Virgin Havayolları Sidney Kostümleri

Richard Branson işini biliyor!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 9 yıl önce
super bi olay bu bizim içki ikramı yapmam diyen thy stewardı vardı bi tane o okusun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Uçakta hizmet eden kişinin bize seksi bakması,kabalığımızı emmesi,her denileni pekiyi efendim demesi,hep gülmesi derdi tasasını uçağın dışında tutması neden önemlidir de,bunu lokantadaki garsondan istemeyiz?Bu acaba çok para verdim seni de satın alırım mı demek?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Ben zannetmiyorum ki hostesler bu kırmızı kostümleri giyecekler. Asıl kostumler arkadaki kızların üzerlerindeki diye düşünüyorum. Bu gerçekten kötü habercilik anlayışının ve Türkiyede gitgide yükselen popüler yaşam ve kime ait olduğu bilinmeyen(aslında bilinen) renkli basın zihniyetinin bir göstergesidir. Iyi nesiller yetiştirmek istiyorsak birey olarak zaaflarımızdan rant elde edilmesinin önüne geçmeliyiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
et satıyorlar et koltuk degil bizde de atlas jet basladı bu işlere

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000