06 Nisan 2012, Cuma 09:01:43

"PORTUGAL HAVAYOLLARI'NI ALIN" İMASI...

Portekiz Dışişleri Bakanı Paulo Portas, özelleştirmelerin Türk yatırımcıların ilgisini çekeceğini söyledi...
  • portekiz havayollarını alıp napıcaz ki :) batsınlar malev gibi bize ne :)
  • Biz kendi işimize bakalım bizene, bir tek bizmi kaldık uyanık, kendi noksanlarımızı önce tamam lamamız lazım,meydan sorunumuz var,pilot sorunumuz var, önce bulnları halletmemiz gerekir ken boş işlerle uğraşmak niye, ancak kelepir fiyattan olur ise amenna diğerleri olumsuz, saygılar ..
  • lisbon,rize direk sefer isteriz
  • geçen yıl,bir defa tap ile seyahat etmek istedim.tap sitesinden bilet alıp lufthansaya biniyorsunuz :) havalimanı süprizi
Portekiz Dışişleri Bakanı Paulo Portas yaptığı açıklamada Portekiz Havayolları'nın özelleştirileceğini söyleyerek Türk yatırımcılara çağrıda bulundu.

Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonunun (TUSKON) düzenlediği Türkiye-Portekiz Ticaret ve Yatırım Forumu toplantısına katılan Portekiz Dışişleri Bakanı Paulo Portas, Portekiz ekonomisinin zor durumda olduğunu ifade etti.

Daha sonra birtakım özelleştirmeler yapacaklarını sözlerine ekleyen Portas, Portekiz'deki bütün havalimanlarının yanısıra Portekiz Havayolları'nın da özelleştirileceğini belirterek Türk yatırıcımların ilgisini çekeceğini umduğunu açıkladı.

Portas; 'Ekonomimiz zor bir dönemden geçiyor. Ülkedeki tüm havalimanlarımızı ve Portekiz Havayolları'nı özelleştirme kararı aldık. Umarım şirket Türk yatırımcıların ilgisini çeker. Umarım bir atılım olur' dedi.
"PORTUGAL HAVAYOLLARI'NI ALIN" İMASI...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 6 yıl önce
portekiz havayollarını alıp napıcaz ki :) batsınlar malev gibi bize ne :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Biz kendi işimize bakalım bizene, bir tek bizmi kaldık uyanık, kendi noksanlarımızı önce tamam lamamız lazım,meydan sorunumuz var,pilot sorunumuz var, önce bulnları halletmemiz gerekir ken boş işlerle uğraşmak niye, ancak kelepir fiyattan olur ise amenna diğerleri olumsuz, saygılar ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
lisbon,rize direk sefer isteriz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
geçen yıl,bir defa tap ile seyahat etmek istedim.tap sitesinden bilet alıp lufthansaya biniyorsunuz :) havalimanı süprizi

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000