30 Kasım 2011, Çarşamba 07:10:20

POLİS MEMURU UÇAĞA ESRAR TAŞIRKEN YAKALANDI!

Diyarbakır Askeri Havaalanı’nda görevli bir polis memuru, 18 kilogram eroini uçağa yüklerken yakalandı...
  • bu haberi ilk okuduğumda lanet yağdırdım bu haberi yazanlara,o polis memuru benim abimdir ve olayın sizin yazdığınızla uzak yakın alakası yoktur.ve bu gün adalet tecelli etti.abim serbest hemde beraat etti.
  • 3-5 gün alarm rengini değiştirirler, sıkı denetlerler, iki hafta sonra yine " ohoo Kemal hoşgeldin, buyur geç abi". Cevap da yorum da yazmayın, rencide etmek için yazmadım bunları. Gidin bir iki saat izleyin güvenlik kapılarını. Olay aynen anlattığım gibidir, güneydoğuda normal!!!
  • Türkiyede bu işlerle ilgilenen MSHGP denilen SHGM ve DHMİ nin fazla etkin olmadığı Emniyetin kafasına göre at oynattığı bir üs kurul var. Burda kimler aranır kimler aranmaz karar verilir. Emniyetçi arkadaşlar içeri dışarı farketmez istedikleri yere kafalarına göre geçerler polis Havalimanı çalışanı olmasa bile aranmadan girer. bu şahıs az bile yapmış kendi kendini kontrol edemeyen bir sistemde çok görmemek lazım.
  • bu kontrol olayı tüm havaalanlarında bu şekildedir emin olun. polis, gümrük muhafaza ve güvenlik personeli istediği gibi istediği şekilde içeri girer ayrıca yapacağı yolculuğu da çalıştığı havaalanından yaparsa aynı şekilde kontrolsüz olarak uçağa rahatlıkla girer.
Diyarbakır'da görevli polis memuru C.Y, içinde 18 kilo eroin bulunan paketi havaalanında X-Ray cihazına koymadan resmi üniformasıyla geçirip uçakta bekleyen esrar tacirine teslim ederken suçüstü yakalandı.

Yapılan operasyonda polis memuru C.Y ile birlikte iki kişi gözaltına alındı. Polis memurunun C.Y’nin KOM ekipleri tarafından takip edildiği daha önce de aynı işi yaptığı öğrenildi.

(Mynet)
POLİS MEMURU UÇAĞA ESRAR TAŞIRKEN YAKALANDI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 6 yıl önce
bu haberi ilk okuduğumda lanet yağdırdım bu haberi yazanlara,o polis memuru benim abimdir ve olayın sizin yazdığınızla uzak yakın alakası yoktur.ve bu gün adalet tecelli etti.abim serbest hemde beraat etti.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
3-5 gün alarm rengini değiştirirler, sıkı denetlerler, iki hafta sonra yine " ohoo Kemal hoşgeldin, buyur geç abi". Cevap da yorum da yazmayın, rencide etmek için yazmadım bunları. Gidin bir iki saat izleyin güvenlik kapılarını. Olay aynen anlattığım gibidir, güneydoğuda normal!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Türkiyede bu işlerle ilgilenen MSHGP denilen SHGM ve DHMİ nin fazla etkin olmadığı Emniyetin kafasına göre at oynattığı bir üs kurul var. Burda kimler aranır kimler aranmaz karar verilir. Emniyetçi arkadaşlar içeri dışarı farketmez istedikleri yere kafalarına göre geçerler polis Havalimanı çalışanı olmasa bile aranmadan girer. bu şahıs az bile yapmış kendi kendini kontrol edemeyen bir sistemde çok görmemek lazım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
bu kontrol olayı tüm havaalanlarında bu şekildedir emin olun. polis, gümrük muhafaza ve güvenlik personeli istediği gibi istediği şekilde içeri girer ayrıca yapacağı yolculuğu da çalıştığı havaalanından yaparsa aynı şekilde kontrolsüz olarak uçağa rahatlıkla girer.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000