21 Nisan 2011, Perşembe 00:10:16

PİLVAK'A YENİ GENEL BAŞKAN (FOTO HABER)

Bugün yapılan Pilotlar Vakfı Genel Kurulu, sonucu geç saatlere kadar süren oylamanın ardından belli oldu.
  • Erhan kaptanım Havak Sosyal Yardım Vakfında uyguladığı projeleri ve yeni düşüncelerini de aynı performansla burada da başarıyla THY personeli yararına kullanacaktır neler yapabileceğini hep birlikte göreceğiz.Tüm ekibine ve kendisine başarılar diliyorum.
  • senin gibi dünya görüşü ve vizyonu olan değerli pilotlara ihtiyacımız vardı başarılar yeni görevinizde allah muaffak ve daim etsin
  • KISKANANLAR ÇATLASIN OHHHHH SEFAMIZ OLSUN
  • arkadaslar ayıp ya yorumun bile bir seviyesi vardır.Kıskançlıktan ne yapacağınızı şaşırdınız adam hile yapmadı, namusunla ekibiyle aday oldu ve kazandı EFENDİ OLUN BE KARDEŞİM ÇALIŞIN SİZ DE BAŞARIN UZAKTAN OTURDUĞUNUZ YERDEN ÇAMUR ATMAK KOLAY...
Genel Kurul’da geçirilen iki senelik zaman zarfında vakfın başkanlığını yapan Behçet Kömürcü’nün mavi listesi ile yönetime aday olan Erhan Çakmak’ın beyaz listesi yarıştı.

Mevcut başkan Kömürcü 2 senelik zaman dilimi içerisinde yaptıklarını ve bütçe ile ilgili üyelere bilgi verdikten sonra başkanlığa aday olan Çakmak projelerini açıkladı.

Yer yer tartışmaların yaşandığı genel kurulda yaşanan yoğun katılımın sonucu uzun oy verme işlemi için de kuyruklar oluştu. 411 oyun kullanıldığı genel seçimde herhangi yanlışlığa sebebiyet verilmemesi için oy sayımı üç kez yapıldı.

Oy sayımı sonucuna göre Erhan Çakmak ve ekibinin yer adığı beyaz liste 254 oy, Behçet Kömürcü ve ekibinin yer aldığı mavi liste ise 157 oy aldı. Böylece PİLVAK'ın yeni başkanı Erhan Çakmak oldu.Çakmak’ın projeleri arasında üyelerin alış veriş yapacakları crewshop kurmak, gayrimenkul ve indirimli konut projeleri, ulaşım-otomotiv sektöründe özel indirimler ve indirimli sıfır araç gibi projeler bulunuyordu. Pilot brokerliği üzerinde duran Çakmak işsiz meslektaşları için PİLVAK olarak özellikle 3 bin pilot ihtiyacı olan Çin’e giderek görüşmeler yapmayı planladıklarını ifade etmişti.

İŞTE BUGÜN YAPILAN GENEL KURULDAN AIRPORTHABER OBJEKTİFLERİNE TAKILANLARPİLVAK'A YENİ GENEL BAŞKAN (FOTO HABER)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Misafir ~ 7 yıl önce
Erhan kaptanım Havak Sosyal Yardım Vakfında uyguladığı projeleri ve yeni düşüncelerini de aynı performansla burada da başarıyla THY personeli yararına kullanacaktır neler yapabileceğini hep birlikte göreceğiz.Tüm ekibine ve kendisine başarılar diliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
senin gibi dünya görüşü ve vizyonu olan değerli pilotlara ihtiyacımız vardı başarılar yeni görevinizde allah muaffak ve daim etsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
KISKANANLAR ÇATLASIN OHHHHH SEFAMIZ OLSUN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
arkadaslar ayıp ya yorumun bile bir seviyesi vardır.Kıskançlıktan ne yapacağınızı şaşırdınız adam hile yapmadı, namusunla ekibiyle aday oldu ve kazandı EFENDİ OLUN BE KARDEŞİM ÇALIŞIN SİZ DE BAŞARIN UZAKTAN OTURDUĞUNUZ YERDEN ÇAMUR ATMAK KOLAY...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000