17 Aralık 2009, Perşembe 07:50:35

Pilotun mesaisi bitti uçuşu erteledi!

İtalya - Romanya seferini yapan bir uçağın pilotu, yakıt ikmali için indiği havaalanında mesai saati bitince uçuşu bir gün sonrasına erteledi...
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • kural uygulandığı zaman bu kadar olumsuz haber ve yorum yapılmasını esefle karşılıyorum...yakıt önemli bir konu.. bu yüzden 1995 veya 96.. O yıllar holiday hava yolları kapandı..hatırlayanlar vardır.. yakıt nedeniyle divet etmiş ve mesai si bitmiş...takdir edilmesi gereken bir davranış...lütfen gerçekci olun.. yorum yaparken hislerinizle davranmayın...LÜTFEN..
  • Hiç bilenle bilmeyen bir olur mu?... OKU. OKU. Sonra biri de çıkar der ki: OKU bu ..oku... ELLOHİM SOLOM.
  • Türkiye' de CRM eğitimi demek, "köpek olma sendromu" eğitimi demektir. Şimdi; adama bugün sorarlar: Bu ne renk? Siyah. Bilemedin. Beyaz. Ertesi gün yine sorarlar: Bu ne renk? Adam siyaha baka baka beyaz der. Ekmek kavgası ne yapsın.Yav kardeşim. Siyaha baka baka niye beyaz diyorsun derler. Şimdi mevcut psikiyatristlerin "köpekleştirme sendromu" konusunda dikkatini çekmek isterim. Çekeceğim de.

İtalya'nın başkenti Roma'dan, Romanya'nın Suceava şehrine yolcu taşıyan Blue Air uçağı, yakıt ikmali için dün Macaristan sınırındaki Arad havaalanına indi. İnişin ardından, 'mesaim doldu, dinlenmem gerek' diyen pilot, Suceava'ya devam etmedi.

Havayolu şirketi, mağdur yolcuları dün gece Arad'daki otellere yerleştirdi ve uçuşun bu sabah 05.00'te yapılacağını açıkladı. Suceava'ya devam etmek için havaalanına gelen yolcular bu kez ülke genelinde etkisini gösteren olumsuz hava şartlarının mağduru oldu. Suceava havaalanının hava trafiğine kapatılması nedeniyle yolcuların Arad havaalanındaki bekleyişi sürüyor. Bu arada Suceava biletli 29 yolcudan 8'inin yollarına trenle devam etmeye karar verdikleri belirtildi.

Pilotun mesaisi bitti uçuşu erteledi!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Misafir ~ 8 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
kural uygulandığı zaman bu kadar olumsuz haber ve yorum yapılmasını esefle karşılıyorum...yakıt önemli bir konu.. bu yüzden 1995 veya 96.. O yıllar holiday hava yolları kapandı..hatırlayanlar vardır.. yakıt nedeniyle divet etmiş ve mesai si bitmiş...takdir edilmesi gereken bir davranış...lütfen gerçekci olun.. yorum yaparken hislerinizle davranmayın...LÜTFEN..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Hiç bilenle bilmeyen bir olur mu?... OKU. OKU. Sonra biri de çıkar der ki: OKU bu ..oku... ELLOHİM SOLOM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Türkiye' de CRM eğitimi demek, "köpek olma sendromu" eğitimi demektir. Şimdi; adama bugün sorarlar: Bu ne renk? Siyah. Bilemedin. Beyaz. Ertesi gün yine sorarlar: Bu ne renk? Adam siyaha baka baka beyaz der. Ekmek kavgası ne yapsın.Yav kardeşim. Siyaha baka baka niye beyaz diyorsun derler. Şimdi mevcut psikiyatristlerin "köpekleştirme sendromu" konusunda dikkatini çekmek isterim. Çekeceğim de.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000