11 Aralık 2011, Pazar 10:48:26

PİLOTTAN FUTBOLCULARA JEST!

Galatasaray kafilesi, dün THY’nin tarifeli uçağıyla Trabzon’a gitti. Yolculuk sırasında ilginç gelişmeler yaşandı.
  • bizim tanrimiz yok,allah,imiz var.zavalli pilot 6 yediklerini ne cabuk hazmetmis,afiyet olsun.herhalde 6,nin tadi güzelmis bir daha yediririz.
  • Arkadaşım rövanşta 3 atma hayalini belki 1-2 yıl beklemen lazım malum küme düşürüleceksiniz. O sebeple biraz daha bekleyelim.:))
  • Kaptanları tebrik ederim.Kıskananlar çatlasın... Siz şikebahçeliler hep Galatasaray'ı kıskandınız, Tanrı bu kıskançlığınızı daim etsin....
  • Beyler en buyuk pilot fenerbahceli sonraki besiktasli gqlatasayli yok gerisi yalan
Uçağın kaptan pilotu Korhan Köseoğlu ve 2. kaptan Ömer Köksüz, G.Saraylı olduklarını belirtip, Sarı-Kırmızılı futbolculara büyük ilgi gösterdi.

Korhan, yaptığı kısa konuşmada “Tüm takımı gönülden kutluyorum. Çünkü G. Saraylılık ruhunu geri getirdiniz. Sizin sayenizde sokakta başımız dik dolaşabiliyoruz” dedi. Bunun üzerine futbolcular pilota alkışlarla karşılık verdi. Kaptan ayrıca yabancı oyuncuların isimlerini tek tek sayarak, ‘kendi dillerinde hoşgeldiniz’ dedi

COŞKULU KARŞILAMA
Sarı-Kırmızılı kafileyi Trabzon Havaalanı’nda ise yaklaşık 100 kişilik bir taraftar topluluğu büyük bir coşku ile karşıladı. Taraftarlar, takımın çıkmasıyla birlikte başta teknik direktör Fatih Terim olmak üzere, tüm futbolculara büyük ilgi gösterdi ve sevgi dolu tezahüratlarda bulundu. Bu arada ezeli rakipleri F.Bahçe aleyhine de tezahüratlar gerçekleştirildi.

PİLOTTAN FUTBOLCULARA JEST!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 6 yıl önce
bizim tanrimiz yok,allah,imiz var.zavalli pilot 6 yediklerini ne cabuk hazmetmis,afiyet olsun.herhalde 6,nin tadi güzelmis bir daha yediririz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Arkadaşım rövanşta 3 atma hayalini belki 1-2 yıl beklemen lazım malum küme düşürüleceksiniz. O sebeple biraz daha bekleyelim.:))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Kaptanları tebrik ederim.Kıskananlar çatlasın... Siz şikebahçeliler hep Galatasaray'ı kıskandınız, Tanrı bu kıskançlığınızı daim etsin....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Beyler en buyuk pilot fenerbahceli sonraki besiktasli gqlatasayli yok gerisi yalan

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000