19 Ekim 2013, Cumartesi 23:18:46

PİLOTLARIMIZ İSTANBUL'DA...

Lübnan'da 71 gün önce kaçırılan pilotlarımız İstanbul'a indi. Başta başbakan olmak üzere çok sayıda üst düzey yönetici pilotlarımızı karşıladı.
  • işi katarlılar bitirdi bizimkiler sadece figüran adamlar güvenmedikleri için katarlıları tercih ettiler yoksa pilotları almak için thy uçağı hazırdı adamlar istemediler
  • kaptanlarımıza geçmiş olsun diyorum ... bu olayı sağa sola çekip boş boş muahalefet yapanların evlerindeki suları kesilsin, elektrik faturaları 200 tl gelsin, kombileri bozulsun ne diyim başka:)))
  • VALLA QATAR UÇAĞIYLA GELİYORLAR, BAŞBAKAN VE AHMET DAVUTDOĞLU REKLAM YAPIYOR VE NE YAZIKKİ BUNA İNANAN VAR !!!!
  • Pilotlarımıza hoş geldiniz derken Katar Emirinin uçağını görünce başbakanlığa ait 7 tane uçağın doğrusu nerede olduğunu çok merak ettim.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan uçaK kapısına kadar geldi ve pilotları karşıladı. Uçak Katar hükümetine ait özel VIP uçağı.

Murat Ağca'nın ilk sözleri; "Kızımı ve oğlumu çok özledim. Başbakanımız bizimle yakından ilgilendi. Çok teşekkür ediyorum" oldu.

 

PİLOTLARIMIZ İSTANBUL'DA...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (47)

ankaralı ~ 5 yıl önce
işi katarlılar bitirdi bizimkiler sadece figüran adamlar güvenmedikleri için katarlıları tercih ettiler yoksa pilotları almak için thy uçağı hazırdı adamlar istemediler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
istanbulli ~ 5 yıl önce
kaptanlarımıza geçmiş olsun diyorum ... bu olayı sağa sola çekip boş boş muahalefet yapanların evlerindeki suları kesilsin, elektrik faturaları 200 tl gelsin, kombileri bozulsun ne diyim başka:)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
VALLA QATAR UÇAĞIYLA GELİYORLAR, BAŞBAKAN VE AHMET DAVUTDOĞLU REKLAM YAPIYOR VE NE YAZIKKİ BUNA İNANAN VAR !!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hoşgeldiniz ~ 5 yıl önce
Pilotlarımıza hoş geldiniz derken Katar Emirinin uçağını görünce başbakanlığa ait 7 tane uçağın doğrusu nerede olduğunu çok merak ettim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000