29 Kasım 2011, Salı 09:32:21

PİLOTLAR İÇİN YENİ DÜZENLEME

AB Komisyonu, pilotların sağlık gereksinimleri ve hizmet koşullarını düzenlemeyi amaçlayan bir düzenleme yayınladı. Yeni düzenlemeler 8 Nisan 2012’den itibaren uygulamada olacak...
  • sanmayaınki dünya sizin etrafınızda dönüyor sayın pilotçılar...önce siz işiniz adam gibi yapın sonra başkalarına akıl verin...allahtan şu yabancı pilotlar geldide ne taciz kaldı nede kapris...inşallah daha çok gelir yabancı kaptanlarımızzz :))
  • Yönetim hadi neyse de Kabin tarafı bu tur haberlere yaptıgı yorumlarla kokpit i çok kırmış durumda. Öyle bir uzaklaştılar ki birbirlerinden. Kokpit çok temkinli. Kimi kaptanlar gercekten birsey yiyip icmiyor. İcine birsey katarlar mı diye suphelenip....pilotların içeceğine tukuren bile duyuyoruz. Bu nasıl birseydir yahu???? Kimileri yere düşen buzu alıp içeceğin icine atıyormuş. Mahsus pis olsun diye. Yazıklar olsun. Başka ne denir?
  • Umarım kokpite bu yorumları yapan arkadaşlardan birine denk gelirim :))) artık o yorumları teker teker yutturur sesini mi keserim yoksa klavyeyi kafasına vurup mu ses keserim Allah bilir :)) değerli kabin çalışanları sanıyorum ki yabancı kaptanlarla bu işe başladılar.Bu yorumları yapanlar muhtemelen yunan havayollarında çalışıyorlar !!!
  • Başta THY olmak üzere tüm airline Kaptanlarım, lütfen bu "gereksiz" yorumlara hakkettiklerinden fazla değer vermeyin. Maalesef "mandacılık" bunların ruhuna işlemiş. İçinde "TÜRK" kelimesi geçmiyor mu, hemen feryat figan. Yahu hemen hemen her kesime açılım yapıldı bir TÜRK'e açılım yapılmadı. Ne lanet bir milletmişiz ya! Ey Ali KIDIK, şu üyelik sistemine geçmediğin her gün ayrımcılık büyüyor. Hala mı düşünce özgürlüğü?
Buna göre pilotlar tek bir ülkeden alacakları belge ile diğer ülkelerden teknik veya medikal konularda ilave belge veya izin almadan görev yapabilecek.

Yeni düzenlemeler 8 Nisan 2012’den itibaren uygulamada olacak.
 
Yeni düzenlemede pilotların daha rahat, kolay ve sağlıklı uçuş yapabilmelerinin önü açılırken, deniz uçakları, balon turları gibi sahalardaki pilotluk kriterleri de harmonize edildi.
PİLOTLAR İÇİN YENİ DÜZENLEME

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 6 yıl önce
sanmayaınki dünya sizin etrafınızda dönüyor sayın pilotçılar...önce siz işiniz adam gibi yapın sonra başkalarına akıl verin...allahtan şu yabancı pilotlar geldide ne taciz kaldı nede kapris...inşallah daha çok gelir yabancı kaptanlarımızzz :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Yönetim hadi neyse de Kabin tarafı bu tur haberlere yaptıgı yorumlarla kokpit i çok kırmış durumda. Öyle bir uzaklaştılar ki birbirlerinden. Kokpit çok temkinli. Kimi kaptanlar gercekten birsey yiyip icmiyor. İcine birsey katarlar mı diye suphelenip....pilotların içeceğine tukuren bile duyuyoruz. Bu nasıl birseydir yahu???? Kimileri yere düşen buzu alıp içeceğin icine atıyormuş. Mahsus pis olsun diye. Yazıklar olsun. Başka ne denir?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Umarım kokpite bu yorumları yapan arkadaşlardan birine denk gelirim :))) artık o yorumları teker teker yutturur sesini mi keserim yoksa klavyeyi kafasına vurup mu ses keserim Allah bilir :)) değerli kabin çalışanları sanıyorum ki yabancı kaptanlarla bu işe başladılar.Bu yorumları yapanlar muhtemelen yunan havayollarında çalışıyorlar !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Başta THY olmak üzere tüm airline Kaptanlarım, lütfen bu "gereksiz" yorumlara hakkettiklerinden fazla değer vermeyin. Maalesef "mandacılık" bunların ruhuna işlemiş. İçinde "TÜRK" kelimesi geçmiyor mu, hemen feryat figan. Yahu hemen hemen her kesime açılım yapıldı bir TÜRK'e açılım yapılmadı. Ne lanet bir milletmişiz ya! Ey Ali KIDIK, şu üyelik sistemine geçmediğin her gün ayrımcılık büyüyor. Hala mı düşünce özgürlüğü?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000