10 Ocak 2012, Salı 11:14:16

PİLOTLAR BAYGINLIK GEÇİRDİ

British Airways’in Airbus A321 tipi yolcu uçağı pazar günü büyük bir facianın eşiğinden döndü.
  • Arkadaşım sen başka bir şey yazmazmısın. Her haberin altına aynı şeyleri yazıyorsun. Havacılıkta her zaman her şey olabilir. Eğer korkuyorsan binme de böyle ezik yorumlar yapma. MEA
  • O da ne demek ya? Ne biçim laf bu? Ayıp denen birşey var. Kendi ağzınla söylüyorsun görevlerini yapmışlar diye. Tabi ki yapacaklar. Evet bu da görevleri arasında. Yapmazlarsa başta kendileri ölecek. Laf mı şimdi bu ettiğin? Kimse anti hostes veya anti pilot değil. O uçağın içindeki herkes kader ortağıdır. Herkes görevini yapacak. Ayrımcılık yapma. Yorum yazarken biraz mantıklı yaz.
  • ne oldu defalarca yazmissin seni kimse sallamadimi uzuldun mu.cok guldum
  • Helios Airlines kazasi, 2005, Atina semalarinda dustu...ayni olay.
Heathrow Havaalanı’ndan Glasgow’a hareket eden uçak 6 bin metre yüksekliğe çıktığında ilginç bir olay yaşandı.

Uçağın her iki pilotunun da önce başı döndü sonra ikisi birden kısa süreli bir baygınlık yaşadı.

Baygınlıklar nedeniyle pilotlar kısa bir süre için uçağın kontrolü de kaybetti.

Pilotların acil durum sinyali vermesinin ardından kabin ekibi oksijen maskesi desteğiyle kendilerine gelmelerini sağladı.

Pilotlar, yeniden Heathrow Havaalanı’na acil iniş yapmayı başardı. Fakat, yolcuların ifadelerine göre havaalanında hazırlanan sağlık görevlileri ve itfaiye ekibi kafa karışıklığı yarattı.

Pilotların her ikisinin de aynı anda fenalaşması şüpheli bulundu. Hava Kazası Soruşturma Birimi, olayın aydınlatılması için soruşturma başlattı.
PİLOTLAR BAYGINLIK GEÇİRDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 6 yıl önce
Arkadaşım sen başka bir şey yazmazmısın. Her haberin altına aynı şeyleri yazıyorsun. Havacılıkta her zaman her şey olabilir. Eğer korkuyorsan binme de böyle ezik yorumlar yapma. MEA

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
O da ne demek ya? Ne biçim laf bu? Ayıp denen birşey var. Kendi ağzınla söylüyorsun görevlerini yapmışlar diye. Tabi ki yapacaklar. Evet bu da görevleri arasında. Yapmazlarsa başta kendileri ölecek. Laf mı şimdi bu ettiğin? Kimse anti hostes veya anti pilot değil. O uçağın içindeki herkes kader ortağıdır. Herkes görevini yapacak. Ayrımcılık yapma. Yorum yazarken biraz mantıklı yaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
ne oldu defalarca yazmissin seni kimse sallamadimi uzuldun mu.cok guldum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Helios Airlines kazasi, 2005, Atina semalarinda dustu...ayni olay.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000