19 Ağustos 2008, Salı 09:11:45

Pilot ve hostes bunu yaparsa!

Alman havayolu şirketi Condor’un pilot ve hostesleri uçak kanadında foto modellik yaptı. Hosteslerin çok hassas olan uçak kanadında sivri topuk ayakkabılarla yürümelerine ise anlam verilemedi!
  • acil bir durumda bile ayakkabıların cıkartılması lazım bu ne densızlık...
  • condora coktaaannn bildirildi.... temmuzda...
  • Nihayet bu sitede gerçekten sansasyonel bir haber görebildik. Beğenmeyenlere takılmayın bir Alman firmasının bu kadar önemli bir ihmali bilerek ve göstere göstere yaptığının haberi önemli bir atlatma haberdir. Elin Alman ekibini, benim ülkeme taşımacılık yapıyorsa elbette tartışacağım hele uçuş güvenliğini tehlikeye atıyorsa. Bu resimler Almanya'da bir Türk firmasının uçağında çekilseydi başımıza ne işler getirilirdi diye düşünüyorum. Her fırsatta kendi yerli şirketlerini hor gören arkadaşlar biraz havacılıktan anlasalar Condor uçaklarına adım atmazlar. Yeni fikirler üretmek gerektiğinde herkes hemfikir ama bu haber çok doğru yapılmış bir haber.
  • efendi güzel yazmışsın.eline sağlık...

Bu fotoğraflar 2 Ağustos’ta Dalaman Havalimanı apronunda çekildi. Alman havayolu şirketi Condor’un iki pilotu ve iki kabin memuru apronda park halinde bulunan uçağın içinde beklemekten sıkılmış olacaklar ki atmışlar kendilerini uçağın kanadına. 

Hostesler sarmaş dolaş poz veriyor pilot fotoğraf çekiyor, pilot poz veriyor hostes deklanşöre basıyor. Birbirinden ilginç pozlar veren ekip, kanat üzerinde oldukları için bir hayli de keyifli görünüyor.

İlk bakışta tebessüm ettiren bu fotoğraflara bakarken uçuş emniyeti açısından ne denli hatalı davranıldığını da düşünmeden edemedik.

Uçak teknisyenlerinin dahi özel yapım lastik ayakkabı giyerek uçak kanadında çalışabildiği yerde, hosteslerin sivri topuk ayakkabılarıyla gezmesi fotoğraf çektirme uğruna uçuş güvenliğinin umursanmadan tehlikeye atıldığını gözler önüne seriyor.

Teknisyenlerin dahi üzerinde ‘ Don’t step’ (basmayın)  uyarısı bulunan kanadın hasar görme ihtimalini göz önünde bulundurarak olağanüstü dikkatli davrandığı kanatlarda, hostes ve pilotların adeta foto modellik yapmalarının yorumunu okuyuculara bırakıyoruz.

Condor

Condor

Condor

Condor

Condor

Condor

©AirportHaber.com

Pilot ve hostes bunu yaparsa!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 8 yıl önce
acil bir durumda bile ayakkabıların cıkartılması lazım bu ne densızlık...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
condora bildirildi çoktannnn ~ 10 yıl önce
condora coktaaannn bildirildi.... temmuzda...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DOĞRUCU ~ 10 yıl önce
Nihayet bu sitede gerçekten sansasyonel bir haber görebildik. Beğenmeyenlere takılmayın bir Alman firmasının bu kadar önemli bir ihmali bilerek ve göstere göstere yaptığının haberi önemli bir atlatma haberdir. Elin Alman ekibini, benim ülkeme taşımacılık yapıyorsa elbette tartışacağım hele uçuş güvenliğini tehlikeye atıyorsa. Bu resimler Almanya'da bir Türk firmasının uçağında çekilseydi başımıza ne işler getirilirdi diye düşünüyorum. Her fırsatta kendi yerli şirketlerini hor gören arkadaşlar biraz havacılıktan anlasalar Condor uçaklarına adım atmazlar. Yeni fikirler üretmek gerektiğinde herkes hemfikir ama bu haber çok doğru yapılmış bir haber.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ay ~ 10 yıl önce
efendi güzel yazmışsın.eline sağlık...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000