25 Mayıs 2018, Cuma 12:27:04

Pegasus Dammam uçuşlarına hazırlanıyor

Pegasus Hava Yolları, 6 Haziran’dan itibaren İstanbul ile Suudi Arabistan’ın Dammam şehri arasında haftanın her günü karşılıklı seferler düzenleyecek.
  • Avrupada yeni destinasyonlar görmek isteriz. Lizbon Porto Manchester Dublin Helsinki St. Petersburg.
  • Manchester Liverpool Dublin Edinburgh Glasgow bunlar ne zaman başlayacak. Son açılan hatlar hep genelde arap ülkeleri.
  • İngilizcesi 0 adamları tanıdığı var diye işlerine devam ettirin ihtiyaçları olanları cıkartın. Yanına kalmayacak pegasus! Parayla adam almaya devam. Eeyy geyik sanada gelecek sıra.
  • İlk kez pegasusa atıp tutan bi yorum görmedim hayret

Pegasus Hava Yolları’nın yeni uçuş noktası Suudi Arabistan’ın Dammam şehri oldu. İstanbul’dan Dammam’a haftanın her günü düzenlenecek seferlerin ilki 6 Haziran tarihinde gerçekleşecek. Misafirler, İstanbul ile Dammam arasında düzenlenecek karşılıklı seferler için biletlerini 173,99 USD’den başlayan fiyatlarla satın alabilir.

Pegasus’un Dammam’a uçuşları İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan haftanın her günü 00:05’de; Dammam Havalimanı’ndan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise her gün 05:00’te düzenlenecek.

Dammam seferlerinin başlamasıyla birlikte Pegasus’un uçtuğu ülke sayısı 42’ye toplam uçuş noktası ise 109’a yükseldi. Suudi Arabistan’ın doğu bölümünün başkenti Dammam, aynı zamanda Basra Körfezi’nin önemli bir limanı ayrıca Riyad ve Cidde’den sonra üçüncü en büyük Suudi şehri olma özelliğini taşıyor. Kral Abdul Aziz limanı Basra Körfezinin en geniş limanı unvanını elinde bulunduruyor.

Pegasus Dammam’ı 65 noktaya bağlıyor

Pegasus, Dammam’ı İstanbul Sabiha Gökçen üzerinden iç hatlarda Adana, Amasya Merzifon, Ankara, Antalya, Balıkesir Edremit, Batman, Bingöl, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Gazipaşa Alanya, Hatay, İzmir, Kahramanmaraş, Kars, Kayseri, Konya, Muş, Samsun, Şanlıurfa, Trabzon, Vanolmak üzere 25 noktaya; dış hatlarda Amsterdam, Atina, Barselona, Basel, Belgrad, Berlin, Bologna, Brüksel, Budapeşte, Bükreş, Cenevre, Düsseldorf, Frankfurt, Hamburg, Kharkiv, Kıbrıs Ercan, Kopenhag, Köln, Londra, Lviv, Lyon, Madrid, Marsilya, Milan Bergamo, Moskova, Münih, Oslo, Paris, Prag, Priştine, Roma, Saraybosna, Stokholm, Stuttgart, Tel Aviv, Tiran, Üsküp, Viyana, Zaporijya ve Zürih olmak üzere 40 noktaya bağlantılı uçuruyor.

Pegasus Dammam uçuşlarına hazırlanıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Dış hat ~ 30 gün önce
Avrupada yeni destinasyonlar görmek isteriz. Lizbon Porto Manchester Dublin Helsinki St. Petersburg.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
British ~ 30 gün önce
Manchester Liverpool Dublin Edinburgh Glasgow bunlar ne zaman başlayacak. Son açılan hatlar hep genelde arap ülkeleri.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mağdur ~ 30 gün önce
İngilizcesi 0 adamları tanıdığı var diye işlerine devam ettirin ihtiyaçları olanları cıkartın. Yanına kalmayacak pegasus! Parayla adam almaya devam. Eeyy geyik sanada gelecek sıra.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Şaşırdım ~ 1 ay önce
İlk kez pegasusa atıp tutan bi yorum görmedim hayret

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000