28 Haziran 2016, Salı 11:26:08

Paraşüt pilotları birbirine girdi

Muğla’nın Fethiye ilçesinde yamaç paraşütü pilotları arasında müşteri paylaşımı yüzünden çıkan tekmeli yumruklu kavga nedeniyle iki firmadan beş pilot hakkında yasal işlem başlatıldı.
  • 2 yigenlerime benzetim. biri 2 digeri 4. onlarda su goruntuyu gosteriyorlar
  • Adrenalin sporu hizmeti verenlerin madde bağımlısı olduğu bilinir bunların sağlık trstinden geçirip lisans vermek gerekir
  • Bence bunlara astronot diyelim.
  • Rezalet, ama bu olaylar hatta dövulen turistler, kazalar ve sarhos pilotlar yillardan beri var. Orada havacilik yapildigini kimse iddia edemez. Oranin birkac hamisi vardir. Rant icin neleri ört bas ediyorlar da kimsenin haberi olmuyor. "Fethiyede ucus yapmayin, hem bir dunya para öder hem de dağda dayak yersiniz" diye Almanlar ve İngilizler yayin yapmisti.

Muğla’nın Fethiye ilçesinde yamaç paraşütü pilotları arasında müşteri paylaşımı yüzünden çıkan tekmeli yumruklu kavga nedeniyle iki firmadan beş pilot hakkında yasal işlem başlatıldı.

Olay, Ölüdeniz Mahallesi Belceğiz Plajı’nda geçtiğimiz Cuma günü saat 19.00 sıralarında yaşandı. Yamaç paraşütü yapmak isteyen kadın tatilcinin iki firma arasında paylaşılamaması üzerine başlayan tartışma kavgaya dönüştü. Tekme ve yumrukların havada uçuştuğu kavgada, bazı pilotlar darbelerin etkisiyle yere düştü. Kavga çevredeki işletme çalışanları ve tatilcilerin araya girmesiyle güçlükle durduruldu. Kavgada yaralanan 1 pilot, ambulansla hastaneye götürüldü. Olay yerine gelen Ölüdeniz Jandarma Karakol Komutanlığı ekipleri, kavgaya karışan pilotlar Celal Y., Özgür Ş., Halil A., Naci P. ve Nusret A.’yı gözaltına aldı.

Kavga Belceğiz Plajı’ndaki bir otelin barında oturan turist tarafından cep telefonuyla görüntülendi. Görüntülerde 2 ayrı firmadan yamaç paraşütü pilotlarının tekme ve yumruklarla birbirlerine saldırdığı görülüyor. Bazı pilotlar darbelerin etkisiyle yere düşerken, bir pilot el kamerasının demir çubuğuyla diğer yamaç paraşütü pilotuna vurmaya çalışıyor. Kavgayı ayırmak isteyenlerse tekmelerden nasibini alıyor.

“HANUTÇULUKLA İLGİSİ YOK”

Jandarmadan bilgi alarak konuyu yakından takip eden Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık, kavganın pilotlar arasındaki kişisel sürtüşmeden yaşandığını ve hanutçulukla ilgisi olmadığını söyledi. Gerekli incelemelerin yapıldığını belirten Çalık, kavgaya karışan 5 pilot hakkında yasal işlem başlatıldığını kaydetti. Olayın basit bir kavga olayı olduğunu aktaran Çalık, konunun turizm hareketliliğiyle de ilgisinin bulunmadığına dikkati çekti.

Paraşüt pilotları birbirine girdi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (35)

y ~ 2 yıl önce
2 yigenlerime benzetim. biri 2 digeri 4. onlarda su goruntuyu gosteriyorlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bıyık ~ 2 yıl önce
Adrenalin sporu hizmeti verenlerin madde bağımlısı olduğu bilinir bunların sağlık trstinden geçirip lisans vermek gerekir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pilot ~ 2 yıl önce
Bence bunlara astronot diyelim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rezalet - önemli ~ 2 yıl önce
Rezalet, ama bu olaylar hatta dövulen turistler, kazalar ve sarhos pilotlar yillardan beri var. Orada havacilik yapildigini kimse iddia edemez. Oranin birkac hamisi vardir. Rant icin neleri ört bas ediyorlar da kimsenin haberi olmuyor. "Fethiyede ucus yapmayin, hem bir dunya para öder hem de dağda dayak yersiniz" diye Almanlar ve İngilizler yayin yapmisti.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000