23 Temmuz 2018, Pazartesi 09:10:53

Otomobil tavanında "Touch and go!"

İzmir Alaçatı’da Cessna 150 tipi bir uçak otoyolda ilerleyen araca çarptı. Otomobilin camı kırılırken şans eseri olayda yaralanan olmadı.
  • Ah Mızrak ahhh... Senden adam olmaz... Yol yakınken bırak bu işi.. Ona buna hava atacağım diye ne kendi canına, ne de bir başkasınınkine sebep olma! Senden pilot olmaz koçum...
  • Bu uçak çorluda da tarlaya inmişti. Youtube dan bakabilirsiniz. Tam bir tüplü ve öfkeli.
  • Havacı olmak yüzbinde bir ihtimali bile değerlendirip hiç bir koşulda risk almamak, güvenlikten asla ödün vermeden gökleri arşınlamaktır. Ya da ben yanlış anlamışım ki böyle magandalar hem kendisinin hem başkalarının hayatını hiçe sayarak böyle saçma hareketler yapabiliyor. Bunu yapan kişi "havacı" ise ben değilim arkadaş, yazıklar olsun ki akrobasi yaptığını sanan bir meslektaşım bu kadar saçma ve tedbirsizce hareketlere imza atabiliyor. Allah akıl fikir versin ne diyeyim.
  • ben aracına uçak çarpan vatandaş olsam hemen dava açarım.

İzmir Alaçatı’da Cessna 150 tipi bir uçak otoyolda ilerleyen araca çarptı. Otomobilin camı kırılırken şans eseri olayda yaralanan olmadı.

Airporthaber’in edindiği bilgiye göre olay dün İzmir’in kalabalık tatil bölgesi Alaçatı yakınlarında gerçekleşti.

Pilot G.M.’nin kullandığı TC-KIM kuyruk tescilli Cessna 150 tipi uçak Alaçatı Port bölgesinde alçak uçuş yaptığı sırada bir otomobile çarptı.

Uçağın iniş takımları otomobilin camına ve tavanına sürterek araca hasar verdi. Uçağın lastikleri aracın tavanında iz bırakırken camı da kırıldı.

Şans eseri kazada ölen ya da yaralanan olmadı.

©AirportHaber.com

Otomobil tavanında "Touch and go!"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (37)

Haylaz ~ 28 gün önce
Ah Mızrak ahhh... Senden adam olmaz... Yol yakınken bırak bu işi.. Ona buna hava atacağım diye ne kendi canına, ne de bir başkasınınkine sebep olma! Senden pilot olmaz koçum...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Abdulheyy ~ 28 gün önce
Bu uçak çorluda da tarlaya inmişti. Youtube dan bakabilirsiniz. Tam bir tüplü ve öfkeli.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Havacılık??? ~ 28 gün önce
Havacı olmak yüzbinde bir ihtimali bile değerlendirip hiç bir koşulda risk almamak, güvenlikten asla ödün vermeden gökleri arşınlamaktır. Ya da ben yanlış anlamışım ki böyle magandalar hem kendisinin hem başkalarının hayatını hiçe sayarak böyle saçma hareketler yapabiliyor. Bunu yapan kişi "havacı" ise ben değilim arkadaş, yazıklar olsun ki akrobasi yaptığını sanan bir meslektaşım bu kadar saçma ve tedbirsizce hareketlere imza atabiliyor. Allah akıl fikir versin ne diyeyim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
vatandaş ~ 28 gün önce
ben aracına uçak çarpan vatandaş olsam hemen dava açarım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000