28 Eylül 2011, Çarşamba 08:01:36

ÖPÜŞEN LEZBİYENLERİ UÇAKTAN ATTI

‘L Word’ dizisinin yıldızlarından Leisha Hailey, Amerikan Sourthwest Havayolları’ndan şikayetçi oldu. Sebep ise ünlü Tv yıldızının kız arkadaşıyla öpüştükleri uçaktan çıkartılması.
  • cinsel tercihleri herkesin kendini ilgilendirir.hükümet hala kabul etmesede havayolları çalışanlarımız bu konuda hoşgörülüdür..aksini kimse düşünemez!
  • ben atmam abi tayyareden.t.coşkun.kaptan..
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • Yahu ne kızıyorsunuz. Bunlarda demokratik hakkı böyle anlamışlar. Bizde demokratik hakkı evleri ve işyerlerini yakmak, genç kızları ve hamile kadınları vurmak, öğretmenleri kaçırmak olarak algılayanlar var da, bu kadınların öpüşmesi mi başınıza dert oldu?
‘L Word’ dizinin yıldızı Leisha Hailey ve sevgilisi Camila Grey önceki gün bindikleri Southwest Havayolları uçağında uçak kalkışa geçmek için beklerken öpüşmeleri üzerine rahatsız olan yolcuların talebiyle uçuş görevlileri tarafından uçaktan çıkartıldı.

Konu hakkında duygu ve düşüncelerini önce Twitter hesabı aracılığıyla duyuran Leisha Hailey, Southwest Havayolları’nın tarafından ayrımcılığa maruz kaldığını ve aşağılandığını belirtirken, uçuş görevlisinin kendisine ”Bu bir aile uçağıdır, öpüşmenizden rahatsız olanlar var” dediğini öne sürdü. Lezbiyen televizyon yıldızı American Southwest Havayolları’ndan özür dilemesini ve parasını geri ödemesini beklediğini açıkladı. Southwest Havayolları’nın homofobik çalışanları olduğunu iddia eden Hailey, nefretin bir aile değeri olamayacağını sözlerine ekledi.

Los Angeles’ta yaşayan bir grup lezbiyenin hayatlarından kesitler sunan ve lezbiyen ve eşcinsel kültürün bilinmeyen ve farklı yönlerini seyirciye aktaran ‘The L Word’ dizisi eşcinsel kültürünü ve yaşayışını tanıtma açısından öğretici olarak kabul edilmişti. The L Word, ABD’nin ardından tüm Avrupa’da gösterime girdi ancak dizi Türkiye’de genel-geçer ahlak kurallarının eşcinselliği dışlaması nedeniyle Türkiye’de gösterilmemişti. Dizinin CNBC-e kanalında yayınlanması gündeme geldiyse de başka bir ‘sert’ dizi olan Six Feet Under’ın aldığı tepkiler, kanal yönetimini diziyi yayınlamama konusunda ikna etmişti.
ÖPÜŞEN LEZBİYENLERİ UÇAKTAN ATTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 7 yıl önce
cinsel tercihleri herkesin kendini ilgilendirir.hükümet hala kabul etmesede havayolları çalışanlarımız bu konuda hoşgörülüdür..aksini kimse düşünemez!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ben atmam abi tayyareden.t.coşkun.kaptan..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Yahu ne kızıyorsunuz. Bunlarda demokratik hakkı böyle anlamışlar. Bizde demokratik hakkı evleri ve işyerlerini yakmak, genç kızları ve hamile kadınları vurmak, öğretmenleri kaçırmak olarak algılayanlar var da, bu kadınların öpüşmesi mi başınıza dert oldu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000