16 Haziran 2008, Pazartesi 09:21:20

OnurAir’de bir tek su bedava!

Onur Havayolları, yarından itibaren ikram servisini ücretli olarak yolcularına sunacak. Uçakta sadece su ücretsiz olarak verilecek, parasını veren viski de içebilecek şarap da…
  • Esnaflığı bırakın havacılık yapın.Sıkıştınızsa uçak alacağınıza satın uçuşlarınızı kısıtlayın küçülün ama bakkalık yapmayın.Bunun sonu kötü.Zar zor bilet almış bir yolcu hosteslerle göz göze gelmeye korkuyor.çocuk la seyahat edenler daha zor durumlara düşüyor.Yakında hostesler kapılara bahşiş kutuları da asarlar.Yolcunuza ördek muamelesi yaparsanız.En küçük bir krizde yolcu seçimini sizden yana yapmaz.
  • PEGAUS=REZALET=CEHALET
  • uçak şirketleri para derdine düşmüş insan güvenliğini unutmuş uçuş sırasında bişiler satıcam diye yada komisyonu paylaşıcam diye kabin memurları görevlerini çok zor yapmaya başladılar bunu ne zaman pegasusa binsem o zaman şahit oluyorum bide corendondan bi uçak kiralamışlar akıllara zara kanat üstü çıkışlardan tahliye yapamzsın.
  • Ben yorum yazmıyorum. Sayın Flughafen in yorumunu bu sayfada bekliyorum sabırsızlıkla. Mutlaka görüşlerini yazacaktır benim için onun görüşleri çok önemlide.

Artan yakıt fiyatları havayolu şirketlerini çeşitli tasarruf tedbirleri almaya mecbur bıraktı. Yakıt artışına direnebilmek için Onur Havayolları da ikram servisini ücretlendirme kararı aldı. İç hat uçuşlarındaki ikram menüsünü zenginleştiren Onur Air, yarından itibaren bol alternatifli ve ücretli ikram uygulamasına başlıyor.

9 Aralık 2003’ten bu yana iç hat uçuşlarında ücret almadan yiyecek olarak kek ve kraker, içecek olarak da meyve suyu, çay, kahve ve su ikramı yapan şirket, menüyü zenginleştirip ücret uygulamasına başlayacak. Buna göre 17 Haziran Salı gününden itibaren hayata geçecek yeni ikram uygulaması bol alternatifli ve ücretli olacak. Onur Air yeni ikram modelinde önceden olduğu gibi yine sudan ücret almayacak, sunulacak diğer ikramların fiyatlarını da uygun seviyede tutacak.

VİSKİ DE VAR ŞARAP DA

Onur Air’in iç hatlardaki yiyecek menüsünde; tamamı şirkete özel olarak günlük hazırlanmış tavuklu sandviç, ezme tavuklu klüp sandviç, peynirli ve dana jambonlu klüp sandviç, muffin, yeşil elma, fıstık, fındık, çikolata ve cips yer alacak. İçecek menüsü ise çay, kahve, kola, sade ve meyveli gazoz, portakal suyu, enerji içeceği, soda, viski, şarap, bira, votka, cinden oluşacak.

Şirket iç hat uçuşlarında ikramla birlikte Onur Air logolu oyuncak, oyun kağıdı ve uçak maketi satışına da başlayacak.

Onur Air'in ikram fiyatlarını görmek için tıklayınız...

OnurAir’de bir tek su bedava!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

mustabey ~ 10 yıl önce
Esnaflığı bırakın havacılık yapın.Sıkıştınızsa uçak alacağınıza satın uçuşlarınızı kısıtlayın küçülün ama bakkalık yapmayın.Bunun sonu kötü.Zar zor bilet almış bir yolcu hosteslerle göz göze gelmeye korkuyor.çocuk la seyahat edenler daha zor durumlara düşüyor.Yakında hostesler kapılara bahşiş kutuları da asarlar.Yolcunuza ördek muamelesi yaparsanız.En küçük bir krizde yolcu seçimini sizden yana yapmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 10 yıl önce
PEGAUS=REZALET=CEHALET

Yanıtla

Kalan karakter 1000
boeing ~ 10 yıl önce
uçak şirketleri para derdine düşmüş insan güvenliğini unutmuş uçuş sırasında bişiler satıcam diye yada komisyonu paylaşıcam diye kabin memurları görevlerini çok zor yapmaya başladılar bunu ne zaman pegasusa binsem o zaman şahit oluyorum bide corendondan bi uçak kiralamışlar akıllara zara kanat üstü çıkışlardan tahliye yapamzsın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Jack ~ 10 yıl önce
Ben yorum yazmıyorum. Sayın Flughafen in yorumunu bu sayfada bekliyorum sabırsızlıkla. Mutlaka görüşlerini yazacaktır benim için onun görüşleri çok önemlide.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000