18 Haziran 2008, Çarşamba 08:20:50

Onur Air Uçağında Yumruklar Konuştu

Onur Havayolları’na ait uçakta cep telefonuyla konuşan bir yolcu, kendisini sözle uyaran üç yolcuyu ve kavgayı ayırmaya çalışan bir kabin görevlisini tekme tokat dövdü.
  • bence sadece seyahat hakkını almak yetersiz böle yolculara.polis gözaltına alıp toplum huzurunu bozmaktan dava açılması lazım bölelerinin.hele son günlerde maganda diye tabir edilen kişiler milli maç sonrası 10 yaşındaki kızı sefaköy de komaya soktular.maganda sözü az.bu resmen canilik, cezalar artmazsa huzur nasıl sağlanacak?
  • BEN SİVİL HAVACILIKTAN EMEKLİYİM. YOLCU TAŞIMACILIĞI BÖLÜMLERİNDE ÇALIŞTIM. YOLCU İLE YÜZ YÜZE HİZMET VERDİM. NE YAZIKKİ "PARAYI VEREN KENDİNİ PADİŞAH ZANNEDİYOR" BU DA SON ZAMANLARDA YAYILAN ""MAGANDA KÜLTÜRÜ"" SEBEP OLUYOR. BU KÜLTÜR ZAYIFLAYACAĞINA GÜÇLENİYOR. BU OLAYDA ŞARKICI OLDUĞU SÖYLENEN KİŞİ TOPLUMDA ""ROL MODEL"" DENİLEN KİŞİLERDİR. BUNLAR DİKKATLİ OLMAK DURUMUNDALAR. SAYGILARIMLA SARHOŞAHTAPOT
  • Evet TASSA sizlerden bir açıklama bekliyoruz neredesiniz. Yüzlerce üyelerinizden aldığınız dernek yardım paralarını kır partileri yapmak yerine avukat ve mahkeme masrafı olarak kullanmayı düşünmüyor musunuz. Özel şirket kabin memurlarının hakkını kim koruyacak, şirket müdürleri tarafından yeni giren kişilere zorla dernek üye yazıları imzalatmayı ve zorunlu maaşlarından para kestirmeyi biliyorsunuz insanların rızaları olmadan. Boğazınızdan bu paralar geçerken rahat hissediyor musunuz kendinizi. İnsanlar o paraları haklarını koruyasınız diye sizlere veriyorlar. Parti yapın diye değil. Yada meclise iki satır yazı gönderin diye değil. Daha aktif olun. Kasanıza giren paranın hakkını verin. Yoksa o kadar insan hakkını helal etmez hesabınıda veremezsiniz Allah korkunuz var ise.
  • Ben onur air yetkilisiyim..Oncelikle burada yazan haberin bir kısmı dogru ancak giysi parcalanma gibi bir durumda soz konusu deildir.Kavga da cep telefonu kapandıkdan sora olmustur.Kabin ekibinin almıs oldugu darbe sonucunda ucusuna devamına izin vermedik ve de o yolcununda ucus hakkını iptal ettik.

Müzisyen olduğu öğrenilen K.K isimli bir yolcu İstanbul’dan Antalya’ya gitmek üzere Onur Havayolları’nın saat 20:45 uçağına bindi. Körükte yolcuların tamamının uçağa binmesinin beklendiği sırada uçağa binen ve 19 numaralı koltuğa oturan  K.K adlı yolcu cep telefonuyla konuşmaya başladı.

Bir süre K.K’nın telefonunu kapatmasını bekleyen bazı yolcular, bir türlü telefonunu kapatmayan yolcuya sözlü uyarıda bulundu. Uyarılara aldırış etmeyen yolcu telefonla konuşmayı sürdürdü. Bunun üzerine bir yolcu yerinden kalkarak K.K’yı tekrar uyardı. Pişkin yolcu kendisini uyaran yolcuya hiç beklenmedik bir şekilde karşılık vererek tekme tokat saldırdı. Kavgaya birkaç yolcu daha karıştı. Uçağın içi bir anda savaş alanına döndü. Üç yolcuyla baş eden K.K’ya bu kez bir erkek kabin görevlisi müdahale etmek istedi.

Ancak o da kavgadan nasibini aldı ve yediği yumrukla hafif şekilde yaralandı. Bu sırada uçağa polis ekipleri çağırıldı. Kavga polisin müdahalesiyle güçlükle yatıştırıldı. Pilot, kavgaya karışan bütün yolcuların uçaktan indirilmesini aksi takdirde uçağı kaldırmayacağını söyledi. Bu arada Antalya uçağı gecikmeye girdi.

Taraflar birbirinden şikayetçi olmadı ancak K.K polis tarafından gözaltına alınmaktan kurtulamadı. Diğer yolcular ise aynı uçakla Antalya’ya hareket etti.

©AirportHaber

Onur Air Uçağında Yumruklar Konuştu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

BRV ~ 10 yıl önce
bence sadece seyahat hakkını almak yetersiz böle yolculara.polis gözaltına alıp toplum huzurunu bozmaktan dava açılması lazım bölelerinin.hele son günlerde maganda diye tabir edilen kişiler milli maç sonrası 10 yaşındaki kızı sefaköy de komaya soktular.maganda sözü az.bu resmen canilik, cezalar artmazsa huzur nasıl sağlanacak?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sarhoşahtapot ~ 10 yıl önce
BEN SİVİL HAVACILIKTAN EMEKLİYİM. YOLCU TAŞIMACILIĞI BÖLÜMLERİNDE ÇALIŞTIM. YOLCU İLE YÜZ YÜZE HİZMET VERDİM. NE YAZIKKİ "PARAYI VEREN KENDİNİ PADİŞAH ZANNEDİYOR" BU DA SON ZAMANLARDA YAYILAN ""MAGANDA KÜLTÜRÜ"" SEBEP OLUYOR. BU KÜLTÜR ZAYIFLAYACAĞINA GÜÇLENİYOR. BU OLAYDA ŞARKICI OLDUĞU SÖYLENEN KİŞİ TOPLUMDA ""ROL MODEL"" DENİLEN KİŞİLERDİR. BUNLAR DİKKATLİ OLMAK DURUMUNDALAR. SAYGILARIMLA SARHOŞAHTAPOT

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Jack ~ 10 yıl önce
Evet TASSA sizlerden bir açıklama bekliyoruz neredesiniz. Yüzlerce üyelerinizden aldığınız dernek yardım paralarını kır partileri yapmak yerine avukat ve mahkeme masrafı olarak kullanmayı düşünmüyor musunuz. Özel şirket kabin memurlarının hakkını kim koruyacak, şirket müdürleri tarafından yeni giren kişilere zorla dernek üye yazıları imzalatmayı ve zorunlu maaşlarından para kestirmeyi biliyorsunuz insanların rızaları olmadan. Boğazınızdan bu paralar geçerken rahat hissediyor musunuz kendinizi. İnsanlar o paraları haklarını koruyasınız diye sizlere veriyorlar. Parti yapın diye değil. Yada meclise iki satır yazı gönderin diye değil. Daha aktif olun. Kasanıza giren paranın hakkını verin. Yoksa o kadar insan hakkını helal etmez hesabınıda veremezsiniz Allah korkunuz var ise.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
OnurAir ~ 10 yıl önce
Ben onur air yetkilisiyim..Oncelikle burada yazan haberin bir kısmı dogru ancak giysi parcalanma gibi bir durumda soz konusu deildir.Kavga da cep telefonu kapandıkdan sora olmustur.Kabin ekibinin almıs oldugu darbe sonucunda ucusuna devamına izin vermedik ve de o yolcununda ucus hakkını iptal ettik.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000