05 Nisan 2012, Perşembe 10:49:13

ONUR AIR GENCE'YE UÇACAK

Onur Air, Azerbaycan’ın 2. büyük şehri olan Gence uçuşlarına başlıyor. Biletler, internet sitesine özel her şey dahil 79 euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.
  • Iyi gunler. Ben ve kizim turkiyeden azerbaycana ucus yapicam. Yani ben azeriyim kizim turkdur. Genceye ucus yapicam orda kizima vize ala bilicemmi?
  • Eskiden Turan Air TU-154 ile Gence-Sabiha Gokcen arasinda ucuyordu, simdi IST oldu. Hayirli olsun. Vize - sadece adi oyledir, havalimaninda 10 dolar verip aliyorsunuz, problemsiz filan.
  • Otobüs ile tahminimce 24 saatin üzerin de sürer. Otobüsün fiyatı 150 tl ye denk geliyor.24 saat içerisin de molalar da yiyecek içecek vsvsvv. Bence biraz daha fazla verilip uçak son derece mantıklı olur. Bu hat gayet dolu olur sonuçta Azerbaycan bir Türk milleti.
  • Havaalanında vize alırsanız parayla buradaki konsolosluktan vize alırsanız ücretsiz,bilginiz olsun. Yalnız bu hatta otobüsle ne kadar rekabet edebilirler onu bilmiyorum Aksaray dan hergün 16.00 da Azerbaycana 4 tane otobüs kalkıyor ve fiyatı makul(80USD) Uçak Seferleri Hayırlı olsun iyi günler
2012’de göklerdeki 20. yılını kutlayan Onur Air, tarifeli dış hat uçuş ağına Azerbaycan’ı ekliyor. İstanbul Atatürk Havalimanı ile Gence arasında 2 Mayıs 2012 tarihinde başlayacak uçuşlar Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri yapılacak.  2 saat 30 dakika süren seferler İstanbul’dan 02.50’de, Gence’den ise 08.25’te gerçekleşecek.

Havalimanında vize imkanı

Azerbaycan, sadece normal pasaport sahiplerinden vize istiyor. Türkiye’deki konsoloslukların haricinde gerekli belgelerle Gence Uluslararası Havalimanı’ndan da vize alınabiliyor.
ONUR AIR GENCE'YE UÇACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Lale ~ 7 ay önce
Iyi gunler. Ben ve kizim turkiyeden azerbaycana ucus yapicam. Yani ben azeriyim kizim turkdur. Genceye ucus yapicam orda kizima vize ala bilicemmi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Eskiden Turan Air TU-154 ile Gence-Sabiha Gokcen arasinda ucuyordu, simdi IST oldu. Hayirli olsun. Vize - sadece adi oyledir, havalimaninda 10 dolar verip aliyorsunuz, problemsiz filan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Otobüs ile tahminimce 24 saatin üzerin de sürer. Otobüsün fiyatı 150 tl ye denk geliyor.24 saat içerisin de molalar da yiyecek içecek vsvsvv. Bence biraz daha fazla verilip uçak son derece mantıklı olur. Bu hat gayet dolu olur sonuçta Azerbaycan bir Türk milleti.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Havaalanında vize alırsanız parayla buradaki konsolosluktan vize alırsanız ücretsiz,bilginiz olsun. Yalnız bu hatta otobüsle ne kadar rekabet edebilirler onu bilmiyorum Aksaray dan hergün 16.00 da Azerbaycana 4 tane otobüs kalkıyor ve fiyatı makul(80USD) Uçak Seferleri Hayırlı olsun iyi günler

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000