30 Ağustos 2009, Pazar 08:33:19

Ölen pilot, yeniden mi doğdu?

Üç yaşındaki bir çocuğun sözleri reenkarnasyon tartışmasını yeniden başlattı.
  • Bence de bu cocuk cin. Kesin cin.
  • Bu çocuk şu an 11 yaşındaymış...
  • Abicim herkes kral prens prenses oluyor nedense hiç daha evvelki hayatımda çöpçüydüm diyen çıkmıyor yaf Ben mesela napolyon bonazart tım.... ondan öncede Neron dum romayıda ben yaktım...itiraf ediyorum
  • sure... cin... daha daha... kedidir kediiii!!

ABD’de üç yaşındaki bir çocuğun İkinci Dünya Savaşı’nda ölen bir pilotun yeniden dünyaya gelmiş hali olduğunu söylemesi, reenkarnasyonun en gerçek kanıtı olarak gösteriliyor.

ABD’nin Louisiana eyaletinde dünyaya gelen James Leininger 2 yaşına kadar normal bir çocuktan farksızdı. Ancak 3 yaşına basmasına birkaç hafta kala kâbuslar görmeye ve “Uçak alev aldı! Düşüyorum” diye çığlıklar atarak uyanmaya başladı. Rüyasında James Huston isimli bir pilot olduğunu gören James, uyurken “Jack Larsen, Natoma, Corsair, küçük adam” gibi isimler sayıklıyor ve çırpınıyordu. Küçük çocuk, bir gün oyuncakçıda gördüğü uçak için “Bu bir Corsair” dediğinde annesi Andrea büyük bir şok geçirdi. James’in kâbuslarında uçağının Japonlar tarafından vurulduğunu, alev aldığını ve düştüğünü anlatması üzerine annesi oğlunun 2’nci Dünya Savaşı’nda hayatını kaybeden bir pilotun reenkarnasyonu olduğuna inanmaya başladı. Ancak babası Bruce ikna olmadı ve ona uçağının nereden kalktığını sordu. James, tereddüt bile etmeden “Natoma” diye cevap verdi. Natoma, 2’nci Dünya Savaşı’nda kullanılan bir uçak gemilerinden birinin ismiydi.

James LeiningerKüçük çocuk birkaç hafta sonra bir kitapta Japonya’da Japon ve ABD’li askerlerin karşı karşıya geldiği Iwo Jima adasının resmini gördü ve babasına “İşte uçağım burada düştü” dedi. Jack Larsen ise onun en yakın arkadaşı olan bir başka pilottu. Bruce, oğlunun hikayeyi uydurduğunu kanıtlamak için Jack Larsen’i bulmaya karar verdi. Natoma gazilerinin toplantılarına katıldı ve nihayet Larsen’i buldu. Ancak acı gerçeği ondan öğrendi. 1945’teki Iwo Jima Savaşı’nda yalnızca bir ABD’li pilot ölmüştü ve o da terhis olmadan önce son görevine giden 21 yaşındaki James Huston’du. Huston’un uçağı Japonlar tarafından vurulmuş ve aynı oğlunun anlattığı gibi alev alarak okyanusa çakılmıştı. Bruce James’in yaşayan son akrabası 84 yaşındaki kardeşi Anne’i buldu ve oğluyla bir araya getirdi. Anne 2 yaşındaki çocuğun anlattıklarını dinledikten sonra büyük bir şok geçirdi ancak onun kardeşinin reenkarnasyonu olduğuna inandığını söyledi.

Leininger ailesinin yazdığı ve James’in hikayesini anlatan “Soul Survivor” adlı kitap ABD’de satış rekorları kırıyor.

James Leininger

James Leininger

James Leininger

Ölen pilot, yeniden mi doğdu?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 9 yıl önce
Bence de bu cocuk cin. Kesin cin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Bu çocuk şu an 11 yaşındaymış...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Abicim herkes kral prens prenses oluyor nedense hiç daha evvelki hayatımda çöpçüydüm diyen çıkmıyor yaf Ben mesela napolyon bonazart tım.... ondan öncede Neron dum romayıda ben yaktım...itiraf ediyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
sure... cin... daha daha... kedidir kediiii!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000