19 Ağustos 2015, Çarşamba 10:06:16

O müdür görevine iade edildi

Geçtiğimiz yıl Balıkesir Edremit Havalimanı'ndaki görevinden alınan Mehmet Kaya mahkeme kararıyla görevine iade edildi.
  • 13 yıldır DHMİ de görev yapıyorum. Bu zamana kadar Mehmet Kayadan daha Yardımsever daha Babacan birini tanımadım. Mutlaka onun gibi Müdürlerimiz vardır fakat ben Mehmet Kaya'dan hep iyilik gördüm. Kendisini yakinen tanıyan biri olarak söylüyorum: Yolun açık olsun Babacan Müdürüm. Senin görüntün yeter....
  • Mehmet Kaya hangi Havalimanında görev yaptıysa ondan herkes razı. Gittiği zaman personelin çoğunluğu gidişine üzülüyor. Çakal takımı hariç. Sebze Meyve ufak iş. Hiç kimse Mehmet Kaya için devleti zarara uğrattı diyemez. Hırsız diyemez. Arsız diyemez. Kötü tek kelime söyleyemez. Aslan Gibi Müdür. Böyle Müdüre can kurban. (ARFF ŞEFİ)
  • GÜNEŞ BALÇIKLA SIVANMAZ. MEHMET KAYA GİBİ MÜDÜRLER KOLAY YETİŞMİYOR. GENEL MÜDÜRLÜK YAPACAK KAPASİTESİ VAR. DHMİ NİN BABACAN MÜDÜRÜ YOLUN AÇIK OLSUN. İNŞALLAH SENİ DAHA BÜYÜK MAKAMLARDA GÖRÜRÜZ.
  • İSABET OLMUŞ. BÖYLE YÖNETİCİLER HER ZAMAN BULUNMAZ. SİVAS'TAN GİDİNCE DE DHMİ KURUM OLARAK 2. PLANDA KALDI.

Geçtiğimiz yıl Balıkesir Edremit Havalimanı'ndaki görevinden alınan Mehmet Kaya mahkeme kararıyla görevine iade edildi.

Balıkesir Edremit Havalimanı Müdürü olarak görev yapan ancak görev süresi boyunca çeşitli tartışmalara neden olan Mehmet Kaya, geçen yıl alındığı görevine mahkeme kararıyla iade edildi.

Bakan Lütfi Elvan tarafından görevinden alınan Kaya'nın daha sonra mahkeme yoluna gittiği ve 1 yıl süren davada lehine çıkan kararla görevine iade edildiği öğrenildi.

Edremit Havalimanı Müdürü olarak atanan Engin Zırhlıoğlu'nun ie Bodrum'a gönderildiği öğrenildi.

NE OLMUŞTU?

DHMİ eski Genel Müdürü Orhan Birdal'a e sebze ve meyve gönderdiği iddiasıyla gündeme gelen Mehmet Kaya, geçtiğimiz yıl dönemin Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfü Elvan tarafından görevinden alınmıştı.

©AirportHaber

O müdür görevine iade edildi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

SALİH ÇUBUK ~ 3 yıl önce
13 yıldır DHMİ de görev yapıyorum. Bu zamana kadar Mehmet Kayadan daha Yardımsever daha Babacan birini tanımadım. Mutlaka onun gibi Müdürlerimiz vardır fakat ben Mehmet Kaya'dan hep iyilik gördüm. Kendisini yakinen tanıyan biri olarak söylüyorum: Yolun açık olsun Babacan Müdürüm. Senin görüntün yeter....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
MÜDÜRÜM ~ 3 yıl önce
Mehmet Kaya hangi Havalimanında görev yaptıysa ondan herkes razı. Gittiği zaman personelin çoğunluğu gidişine üzülüyor. Çakal takımı hariç. Sebze Meyve ufak iş. Hiç kimse Mehmet Kaya için devleti zarara uğrattı diyemez. Hırsız diyemez. Arsız diyemez. Kötü tek kelime söyleyemez. Aslan Gibi Müdür. Böyle Müdüre can kurban. (ARFF ŞEFİ)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BABACAN MÜDÜR ~ 3 yıl önce
GÜNEŞ BALÇIKLA SIVANMAZ. MEHMET KAYA GİBİ MÜDÜRLER KOLAY YETİŞMİYOR. GENEL MÜDÜRLÜK YAPACAK KAPASİTESİ VAR. DHMİ NİN BABACAN MÜDÜRÜ YOLUN AÇIK OLSUN. İNŞALLAH SENİ DAHA BÜYÜK MAKAMLARDA GÖRÜRÜZ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SİVAS ~ 3 yıl önce
İSABET OLMUŞ. BÖYLE YÖNETİCİLER HER ZAMAN BULUNMAZ. SİVAS'TAN GİDİNCE DE DHMİ KURUM OLARAK 2. PLANDA KALDI.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ert ~ 3 yıl önce
yav he he komik şeyler sizi

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000