28 Kasım 2010, Pazar 08:13:46

O DA PİLOT OLACAK

İkoncan lakaplı Ivana Sert, pilotluğa merak sardı. Uçmanın çocukluk hayali olduğunu söyleyen güzel yıldız, uçuş eğitimi alıp pilot olmaya hazırlanıyor.
  • DLR ve TOEIC olmadan hemen alırlar seni
  • 100 bın euro yu nverırsen;sebde alırsın lisansı..
  • pravo airport haber! (ET)
  • Millet kafayı cinsellikle bozmuş ne olacak bu memleketin hali yurdumuzun erkeklerinin hali gerçekten içler acısı vah vah vah !:)
Akşam gazetesinin haberine göre; Sosyetik güzel Ivana Sert, tasarımcılıktaki iddiasını pilotluğa da taşımaya hazırlanıyor. Pilotluğun çocukluk hayali olduğunu söyleyen Sert, uçuş eğitimi alıp, sertifikalı pilot olmak istediğini söyledi.

"Uçmak hep hayalimdi. Kendimi bir uçağı kullanırken düşünürüm hep. Şimdi bu hayalimi gerçekleştirmek için çalışmaya başlıyorum" diyen güzel yıldız, 52 saat uçtuktan sonra pröve alacağını söyledi.

Daha önce tek motorlu uçakla uçtuğunu söyleyen Sert, "Yanımda bir pilotla uçtum. İnanılmaz bir deneyimdi. Eğitimimi tamamladıktan sonra ben de tek motorlu uçak kullanmak istiyorum" diye konuştu. Eşi Yurdal Sert'in de pilotluğa hevesi olduğunu ve kendisini bu konuda desteklediğini belirten güzel yıldız, bundan böyle tasarımcılıktan sonraki en büyük zevkinin uçmak olacağını dile getirdi.
O DA PİLOT OLACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 7 yıl önce
DLR ve TOEIC olmadan hemen alırlar seni

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
100 bın euro yu nverırsen;sebde alırsın lisansı..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
pravo airport haber! (ET)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Millet kafayı cinsellikle bozmuş ne olacak bu memleketin hali yurdumuzun erkeklerinin hali gerçekten içler acısı vah vah vah !:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000