16 Eylül 2016, Cuma 15:12:39

O anlar ilk kez paylaşıldı!

Amerikan Hava Kuvvetleri bir süre önce yaşanan bir olayın görüntülerini ilk kez paylaştı.
  • Burası gibi 3. dünya ülkelerinde pilotun ayağı yere basmıyor. Olum eğitimin belli süresi belli (en fazla 2 yıl) bu neyin cakası. Sanki beyin cerrahı eleman.
  • Bizim pilotlar bayılmaz :) bayiltir
  • Ulen hasso o zamanda tenekeydin hala öle bide oncelde hocalık yaptın :) read hasso Auto GCAS technology. Auto GCAS software also has a Pilot Activated Recovery System (PARS).Senin zamanında amraamla bfm yapılmıyodur tabi :))
  • bilegi saglam olan sivil de var asker de var... öte yandan autopilottan cıkıp 140 kt ta ucagı götüremeyen ne askerler gördük biz... kimse kimseye ahkam kesmeyip alcak gonullu olup işine baksın... alcak gonullu olmayı eziklik sananların nasıl uctugunu goruyoruz zaten...

Amerikan Hava Kuvvetleri bir süre önce yaşanan bir olayın görüntülerini ilk kez paylaştı.

Paylaşılan görüntülere göre bir F16 pilotunun bilincini kaybettiği ve uçağın da irtifa kaybettiği görülüyor. O anda bir hata olduğunu fark eden otomatik pilot devreye giriyor ve uçağın kontrolünü alarak uçağı tekrar normal seyrine çeviriyor.

Daha sonra kendine gelen pilot uçağı güvenli bir şekilde indiriyor.

 

O anlar ilk kez paylaşıldı!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

Sıkıntı büyük ~ 2 yıl önce
Burası gibi 3. dünya ülkelerinde pilotun ayağı yere basmıyor. Olum eğitimin belli süresi belli (en fazla 2 yıl) bu neyin cakası. Sanki beyin cerrahı eleman.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Trk ~ 2 yıl önce
Bizim pilotlar bayılmaz :) bayiltir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tango one ~ 2 yıl önce
Ulen hasso o zamanda tenekeydin hala öle bide oncelde hocalık yaptın :) read hasso Auto GCAS technology. Auto GCAS software also has a Pilot Activated Recovery System (PARS).Senin zamanında amraamla bfm yapılmıyodur tabi :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bilegi saglam olana ~ 2 yıl önce
bilegi saglam olan sivil de var asker de var... öte yandan autopilottan cıkıp 140 kt ta ucagı götüremeyen ne askerler gördük biz... kimse kimseye ahkam kesmeyip alcak gonullu olup işine baksın... alcak gonullu olmayı eziklik sananların nasıl uctugunu goruyoruz zaten...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000