24 Kasım 2012, Cumartesi 10:13:27

“NEO AIR CHARTER” TÜRKİYE OFİSİ AÇILDI

Merkezi Almanya’da bulunan Neo Air Charter, NEO Air Charter, bu yılın başlarında yerel satışı gerçekleştirmek ve Türkiye ile Orta Asya’yı kapsayan müşteri bağlantı noktası sağlamak için İstanbul’da yeni bir ofis açtı.
  • Bizim charter şirketlerle anlaşsın...

NEO Air Charter, müşterileri için bölgedeki tüm operasyonlarında uçuş denetimini sağlayacak ve yerel charter havayolları ile ilişkilerini yönetecek.

Neo Air Charter, Türkiye kültür başkenti İstanbul’un Asya yakasında bulunan yeni ofisinde vereceği uçuş planlama ve yönetim hizmeti Ahu Öztürk tarafından yönetilecek. Neo Air Charter Türkiye Müdürü Ahu Öztürk; MBA mezunu olup, 14 yıllık sektör tecrübesi içinde, lokal ve uluslararası forwarding şirketlerinde çeşitli pozisyonlarda görev aldı.

Ayıca ULS Airlines Cargo (eski Kuzu) da Proje Müdürü olarak  görev yapmış olan Öztürk, Türkiye hava kargo ve charter sektörün tecrübeli isimlerinden.

NEO Air Charter ortağı Adnan Duran: “Türkiye, GSYİH açısından güçlü, istikrarlı ve hızlı büyüyen bir pazardır ve doğu ile batı arasındaki kavşak noktasında yer alır. Önümüzdeki birkaç yıl içinde Orta Asya ve Orta Doğu’da NEO Air Charter için önemli bir merkez haline gelecek. Yeni operasyon için çok heyecanlıyız ve Ahu’nun yüksek bir profile sahip olmasından, deneyim ve tecrübelerinden, onunla çalışmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.” dedi.

“NEO AIR CHARTER” TÜRKİYE OFİSİ AÇILDI

Facebook Yorum

Yorumlar

İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
Bizim charter şirketlerle anlaşsın...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000