22 Şubat 2011, Salı 14:03:42

MISIR HAVAYOLLARI UÇAKLARINI KİRALIYOR

Mısır’da yaşanan iç karışılıklık havacılık sektöründe ilk etkisini gösterdi. Mısır Havayolları, filosundaki uçakların 25'ini wet lease olarak kiralayacağını duyurdu.
  • Dusseldorf Tur operatorleri bu haberleri okudularmi acaba... Kiralik ucaklar varsa Onumuz yaz , Kar payini paylasiriz yolcu verin diyenler yakinda cikar piyasaya... Ama Biz Yoldayiz GELIYORUZ O firsatlari artik kimseye vermiyecegiz... Hizmetlerin nasil oldugunu hepimiz Görecegiz... Merkez..ISTANBUL..DAB...Rentacar Merkez..DUSSELDORF..DAB..Reisen
  • sirket mi kuracan??
  • Dost ve kardeş ülke mısırında pilotları geliyor....sonra libya dan kaddafinin pilotları...nerede isyan oradan pilot al....yaşasın özgürlükler ülkesi ülkem...
  • Ülkedeki karışıklık isyan doğal olarak neyin ne olacağı belli değil adamlar aylık kirasını çıkaracağını zannetmiyor dolayısıyla kiralamayı tercih ediyor.. Uçaklar beoing, airbus modelleri bakımları yapılıyor öyle sallama değil 777 ler var 330 lar var 320 ler 321 ler var. Thy ve diğer özel havayolu şiretlerinin işine gelirse neden olmasın hazır da uçak işlemi hallet uçağı kontrol et, boyamasını yap ve uçuşa hazır..

Mısır’daki isyan ülke ekonomisini derinden etkilerken ülkenin milli havayolu şirketi Egypt Airlines, filosundaki uçaklarla ilgili önemli bir karar aldı.
 
Filosunda Boeing 777-300ER tipi uçaklar da bulunan Mısır Havayolları, filosunun önemli bölümünü wet lease (ekibiyle birlikte) kiralayacağını duyurdu.

Mısır Havayolları’nın aldığı bu radikal kararda, ülkenin içinde bulunduğu belirsizliğin etkili olduğu, ilk etapta 25 uçağın kiralanacağı ancak duruma göre bu rakamın artabileceği kaydedildi.

Mısır Havayolları’nın filosunda Airbus 330 ve Boeing 777 gibi geniş gövdeli uçakların yanı sıra Boeing 737 ve Airbus 320 gibi dar gövdeli ve Embraer tipi bölgesel uçaklar da bulunuyor.

 

MISIR HAVAYOLLARI UÇAKLARINI KİRALIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 7 yıl önce
Dusseldorf Tur operatorleri bu haberleri okudularmi acaba... Kiralik ucaklar varsa Onumuz yaz , Kar payini paylasiriz yolcu verin diyenler yakinda cikar piyasaya... Ama Biz Yoldayiz GELIYORUZ O firsatlari artik kimseye vermiyecegiz... Hizmetlerin nasil oldugunu hepimiz Görecegiz... Merkez..ISTANBUL..DAB...Rentacar Merkez..DUSSELDORF..DAB..Reisen

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
sirket mi kuracan??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Dost ve kardeş ülke mısırında pilotları geliyor....sonra libya dan kaddafinin pilotları...nerede isyan oradan pilot al....yaşasın özgürlükler ülkesi ülkem...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Ülkedeki karışıklık isyan doğal olarak neyin ne olacağı belli değil adamlar aylık kirasını çıkaracağını zannetmiyor dolayısıyla kiralamayı tercih ediyor.. Uçaklar beoing, airbus modelleri bakımları yapılıyor öyle sallama değil 777 ler var 330 lar var 320 ler 321 ler var. Thy ve diğer özel havayolu şiretlerinin işine gelirse neden olmasın hazır da uçak işlemi hallet uçağı kontrol et, boyamasını yap ve uçuşa hazır..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000