06 Mayıs 2015, Çarşamba 15:16:43

MISIR HAVAYOLLARI PİLOTLARINDAN TOPLU İSTİFA

Mısır'ın resmi havayolu şirketi Egyptair'de çalışan 250 pilot toplu istifa dilekçelerini imzaladığı bildirildi.
  • Hiçbir eğitim sortisine köken neresi , hangi şirkette uçtunuz diye girmedim.Daha önceleri pgs dan gelenler çok iyiydiler.Bu durum son gelenlerin kötü olduğunu değiştirmez hemde öok kötü
  • Mısır tüm diplomatik ilişkilerini Türkiye ile kesti. Türkiye yi aşağılayıcı sözler sarfetti. Tüm ticari anlaşmaları iptal etti. OZAMAN NE DURUYORUZ İSTİFA EDEN TÜM PİLOTLARI THY ye ALALIM.
  • Kullandığı kelimeler,kurduğu cümlelerden kişinin eğitim düzeyi ve sosyal durumu kolayca anlaşılıyor.Bir yorumu hemen kişiselleştirip,sen ben düzeyine getirenin ,ezik ve eğitimsiz olduğunu anlamak zor olmuyor.Genel bir yorumu neden üzerine alıp,gocunuyorsun arkadaş?Başkasının hakkına tecavüz edeceğine,kendini yetiştir,otur ,sabret,sıranı bekle ,çalış senin de olur.Eğitim seviyesi yükseldikçe,terbiye de yükselir.Çalış, çabala,eğitim seviyeni yükselt)))
  • Pgs den gelenleri sen kafana takma kocum sen once raw data nasıl yapılır onu ogren bisey bildiğini zanneden aslında hiç biseyden haberi olmayan insan müsfettesi ego tatmincisi şahsiyet belki hasbel kader bişeyler olmuşsun ama adam olamamışsın , 400 feette auto pilota girip 1000 feet te auto pilottan cıkmakla bide cok matahmıs gibi F/D yi OFF yapıp biraz raw data ucalım ( 1000 feet ten sonra ) demekle bu işler olmuyo kocum once adam olun ondan sonra ne olursanız olursunuz

Mısır'ın resmi havayolu şirketi Egyptair'de çalışan 250 pilot toplu istifa dilekçelerini imzaladığı bildirildi.

Mısırlı Pilotlar Birliği Başkanı Şerif Minavi bu gün Kahire'de düzenlediği basın toplantısında, "Mısır Hava Yolları'nda 250 pilot Hükümet yetkililerine sunulmak toplu istifa dilekçelerini imzaladı" dedi.

İstifa kararının hazırlanan yeni ekonomik yönetmelikteki adaletsizlikten kaynaklandığını söyleyen Minavi, pilotlardan idareci olan belli bir kesime ayrıcalık yapıldığını iddia etti.

Minavi, yeni yönetmeliğin iş kanununa aykırı olduğunun tespit edildiğini toplu istifa kararının Birliği'n dün düzenlediği olağanüstü toplantı sonrasında alındığını dile getirdi.

Toplu istifa dilekçelerinin Mısır Hükümeti Bakanlar Kurulu ve Mısır Hava Yolları yönetimine sunulacağını belirten Minavi, dünyada pilotlara yıllık yüzde 5 enflasyon zammı yapıldığını ancak bunun kendilerine 2005 yılından bu yana uygulanmadığını vurguladı.

Öte yandan Mısır Pilotlar Birliği sözcüsü Pilot Ali Hatim körfez ülkelerindeki havayolu şirketlerinde çalışan mısırlı pilotların ülkeden göç etmeye zorlandığını söyledi.

Dünyada 65 ülkeye 81 uçakla yolcu taşıyan Mısır Hava Yolları'nda toplam 800 pilotun görev yaptığı bildiriliyor.

MISIR HAVAYOLLARI PİLOTLARINDAN TOPLU İSTİFA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (39)

iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Hiçbir eğitim sortisine köken neresi , hangi şirkette uçtunuz diye girmedim.Daha önceleri pgs dan gelenler çok iyiydiler.Bu durum son gelenlerin kötü olduğunu değiştirmez hemde öok kötü

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Mısır tüm diplomatik ilişkilerini Türkiye ile kesti. Türkiye yi aşağılayıcı sözler sarfetti. Tüm ticari anlaşmaları iptal etti. OZAMAN NE DURUYORUZ İSTİFA EDEN TÜM PİLOTLARI THY ye ALALIM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Kullandığı kelimeler,kurduğu cümlelerden kişinin eğitim düzeyi ve sosyal durumu kolayca anlaşılıyor.Bir yorumu hemen kişiselleştirip,sen ben düzeyine getirenin ,ezik ve eğitimsiz olduğunu anlamak zor olmuyor.Genel bir yorumu neden üzerine alıp,gocunuyorsun arkadaş?Başkasının hakkına tecavüz edeceğine,kendini yetiştir,otur ,sabret,sıranı bekle ,çalış senin de olur.Eğitim seviyesi yükseldikçe,terbiye de yükselir.Çalış, çabala,eğitim seviyeni yükselt)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Pgs den gelenleri sen kafana takma kocum sen once raw data nasıl yapılır onu ogren bisey bildiğini zanneden aslında hiç biseyden haberi olmayan insan müsfettesi ego tatmincisi şahsiyet belki hasbel kader bişeyler olmuşsun ama adam olamamışsın , 400 feette auto pilota girip 1000 feet te auto pilottan cıkmakla bide cok matahmıs gibi F/D yi OFF yapıp biraz raw data ucalım ( 1000 feet ten sonra ) demekle bu işler olmuyo kocum once adam olun ondan sonra ne olursanız olursunuz

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000