03 Eylül 2008, Çarşamba 13:58:46

MİRAY TUR KÂBUS YAŞATIYOR

Miray Tur, Best Air ile anlaşmasını iptal ederek yüzlerce yolcusunu mağdur etti. Türkiye’nin dört bir yerinden yüzlerce yolcu AirportHaber’e arayarak tepkilerini dile getiriyorlar.
  • Acenteci Beyler ! Bu is yillar evvel bitmisti. Hicbiriniz inanmak istemediniz. Hala, ucuz bilet , yüksek komisyon pesinde kostunuz. Eskiden ucak kalkmayinca köydeki tarlalar, evler ipotek ediliyordu, simdi onlar da kalmadi. Tasima su ile degirmen dönmüyor.Kimse de babasinin hayrina ucak kaldirmiyor artik. Bu ise varini yogunu harcayan Sahsiyetli insanlarda yok artik, cogu mezarliklardan sizi " gülerek" izliyor... Ucuza kapatilan yerleri fahis fiyata satip, kaymakli " Süper Komisyon" kapmanin dönemleri de bitti... Ne olacak, peki simdi? Olacagi belliydi, cigeri kediye emanet eden sensin Acenteci arkadasim.. Simdide milletin Dedesi ile Göbegi ile ugrasma.. Bir ayna al ve kendi yüzüne bak, bak... Bir daha bak Ve gercekle yüzlesebilecek kadar serrefli isen aynadaki yüzüne tükür !!! Cünkü, bunlar senin Eserindir ! Eserinle gurur duyabilirsin.. ( anlayana )
  • Arkadaslar, olay bitmistir. Tartismayin artik, basinizin caresine bakin. Dünden beri resmen Konkurs durumunda. Haberiniz olsun. Parasini almak isteyen varsa, dogru Avukata. Kolay gelsin. Isimiz zor...
  • sayin düsseldorf rumuzlu arkadas.tam 12 yi göbekden vurmus.evet bu dede denen adam ( bence adam demek yazik herif )birak almanca konusmayi ingilizce bilmeyi acaba türkce adini yazmasini biliyormu.düsseldorfdan evel baska eyaletlerde avantasini alirdi.simdi ordaki musluklar kapandi diye düsseldorfda avanta götürüyor.ayrica best genel md.rüne yakismiyor.bagaj bantindan calismaya degmeyen bir insani yaninda canta diye tasiyor.
  • Beyler, alternatif olarak Amsterdam'i unutmayin, ESB-ASR az'da olsa bulunabiliyor. Komfortours'un sitesinde bakilabiliyor

Uçuşların iptal olmasından sonra Miray ve Best Air tarafları birbirlerini suçlarken, AirportHaber konuyla ilgili geniş çaplı araştırma başlattı. İlk  gelen bilgilere göre, Miray’ın mali zorluklar yaşamasının uçuşların iptal edilmesine neden olduğu belirtiliyor.

Miray Tur’un sattığı biletlerle Kayseri, İzmir, Adana, Trabzon, Samsun, Antalya ve Gaziantep gibi değişik illere gelen toplam 2000 yolcusu Almanya’ya gitmeyi bekliyor. Yolcuların Almanya’ya uçurulup uçurulamayacağı merak konusu olurken yurtdışından yeni bilgiler gelmeye başladı. Türkiye’nin her yerinden Miray’a tepkiler çığ gibi büyürken, uçuşların iptal edilmesi ile ilgili Miray tarafından açıklama yapılmaması da yolcuları çileden çıkartıyor.

Miray Tur’un daha önceden parasını alarak Türkiye’ye gönderdiği yolcuları tekrar geri getirebilmek için çare aradığı ancak olumlu bir gelişme yaşanmadığı iddia ediliyor.

Öte yandan AirportHaber’e gelen son bilgiye göre, Miray’ın acenteler aracılığıyla yolculardan yeni bir ücret talebinde bulunduğu belirtiliyor. İsmini açıklamak istemeyen bir acentenin AirportHaber’e gönderdiği bilgiye göre Miray Tur yolculardan 260 Euro ile 305 Euro arasında değişen miktarlarda para istiyor.

Bu durum alt acenteleri de zor durumda bıraktı.

Miray Tur

©AirportHaber

MİRAY TUR KÂBUS YAŞATIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

The Kemalist ~ 10 yıl önce
Acenteci Beyler ! Bu is yillar evvel bitmisti. Hicbiriniz inanmak istemediniz. Hala, ucuz bilet , yüksek komisyon pesinde kostunuz. Eskiden ucak kalkmayinca köydeki tarlalar, evler ipotek ediliyordu, simdi onlar da kalmadi. Tasima su ile degirmen dönmüyor.Kimse de babasinin hayrina ucak kaldirmiyor artik. Bu ise varini yogunu harcayan Sahsiyetli insanlarda yok artik, cogu mezarliklardan sizi " gülerek" izliyor... Ucuza kapatilan yerleri fahis fiyata satip, kaymakli " Süper Komisyon" kapmanin dönemleri de bitti... Ne olacak, peki simdi? Olacagi belliydi, cigeri kediye emanet eden sensin Acenteci arkadasim.. Simdide milletin Dedesi ile Göbegi ile ugrasma.. Bir ayna al ve kendi yüzüne bak, bak... Bir daha bak Ve gercekle yüzlesebilecek kadar serrefli isen aynadaki yüzüne tükür !!! Cünkü, bunlar senin Eserindir ! Eserinle gurur duyabilirsin.. ( anlayana )

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AG ~ 10 yıl önce
Arkadaslar, olay bitmistir. Tartismayin artik, basinizin caresine bakin. Dünden beri resmen Konkurs durumunda. Haberiniz olsun. Parasini almak isteyen varsa, dogru Avukata. Kolay gelsin. Isimiz zor...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Erzincanli Huso ~ 10 yıl önce
sayin düsseldorf rumuzlu arkadas.tam 12 yi göbekden vurmus.evet bu dede denen adam ( bence adam demek yazik herif )birak almanca konusmayi ingilizce bilmeyi acaba türkce adini yazmasini biliyormu.düsseldorfdan evel baska eyaletlerde avantasini alirdi.simdi ordaki musluklar kapandi diye düsseldorfda avanta götürüyor.ayrica best genel md.rüne yakismiyor.bagaj bantindan calismaya degmeyen bir insani yaninda canta diye tasiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 10 yıl önce
Beyler, alternatif olarak Amsterdam'i unutmayin, ESB-ASR az'da olsa bulunabiliyor. Komfortours'un sitesinde bakilabiliyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000