01 Ağustos 2010, Pazar 09:14:15

"MERSİN'E HAVAALANI YAPILSIN"

Mersin'in Silifke ilçesine bağlı Taşucu beldesinde düzenlenen Çevre Festivali kapsamında sahne alan Latif Doğan, siyasetçilerden Mersin'e bir havaalanı yapmalarını istedi.
  • hala adana havaalanı yazanlar var.geçmiş olsun bu işin dönüşü yok artık.bölgesel boyutlarda bir havaalanı mersine yapılıyor.tüm bölge ve türkiyeye hayırlı olsun :))
  • erzurum istanbul adana aktarmalı gidebilirdi paraya kıyıp. kendi tercihi 16 saat yolculuk yapmış
  • 1 saatte Adana havaalanında olabiliyorsunuz. Demekki 1 saatten önce havaalanında olmak istiyorlar. O zaman biz İstanbullular da ilçelerimize havaalanı istiyoruz. Çünkü nüfusun büyük kesimi havaalanlarına 1 saatten fazla zamanda ulaşabiliyor.
  • merak etmesin yapılıyor zaten :)

Mersin Taşucu Çevre Festivalinde sahneye çıkan şarkıcı Latif Doğan yaptığı karayolu seyahatinden yakındı. Mersin'in tarihi ve doğal güzellikleriyle bir turizm kenti olduğunu, ama havaalanı olmadığı için insanların Mersin'i tercih etmediğini söyledi. Festival'de şarkı arasında "Mersin çok güzel bir şehir, doğal güzellikleri var, tam turist şehri ama burada havaalanı olmadığı için Erzurum'dan kara yoluyla Mersin'e geldim. Erzurum'da ağrıyan kolum burada iyileşti" dedi.
 

"MERSİN'E HAVAALANI YAPILSIN"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 8 yıl önce
hala adana havaalanı yazanlar var.geçmiş olsun bu işin dönüşü yok artık.bölgesel boyutlarda bir havaalanı mersine yapılıyor.tüm bölge ve türkiyeye hayırlı olsun :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
erzurum istanbul adana aktarmalı gidebilirdi paraya kıyıp. kendi tercihi 16 saat yolculuk yapmış

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
1 saatte Adana havaalanında olabiliyorsunuz. Demekki 1 saatten önce havaalanında olmak istiyorlar. O zaman biz İstanbullular da ilçelerimize havaalanı istiyoruz. Çünkü nüfusun büyük kesimi havaalanlarına 1 saatten fazla zamanda ulaşabiliyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
merak etmesin yapılıyor zaten :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000