09 Eylül 2009, Çarşamba 12:03:56

MAHKEME BARIŞ YORULMAZ KARARINI VERDİ

Hırvatistan'da bugün mahkemeye çıkarılan Barış Yorulmaz için 30 bin avro kefalet istendi.
  • gerçekten de çok sevdiğim arkadaşımın bu şekilde haksız ve tamamıyla iftira dolu bir suçlamadan içerde olması,benim gibi eski ve yeni tüm arkadaşlarını üzdüğüne eminim.elimden hiçbirşey gelmemesi ve bir halta yaramamam da ayrı bir acı.şunu da belirtmek isterim ki,barış'ın bu durumdan en yakın zamanda kurtulmasını isterim.ağlamak,üzülmek çözüm değil.önemli olan çare bulmak.yaşananlar sadece geçiş dönemi.herşey düzelecek.(ender).
  • Önce şunu belirteyim: AY ÇILDIRICAM değil Ay ÇILDIRACAĞIM olarak bir düzeltme yaptıktan sonra kimin Türkçesinin kıt olduğu hususunu belirleyelim. Daha sonra ise size beraat, tahliye ve şartlı tahliye hususlarını açıklamak isterim; hepsi tutuklanmış kişiler için geçerli olup bu arkadaşlar kefalet ile şartlı tahliye olmuşlardır. Mahkemeye çıkarıldıktan sonra tutukluluk halleri başlamıştır ve bunun sizin deidiğiniz gibi mübarek ramazanla falan ilgisi yoktur. Boşuna bilip bilmeden uzaklardan gazel okumayın
  • Ya arkadaşlar TUTUKLANMADILAAAARRRRRR GÖZALTINDALAR. birde türkçe dersimi istiyosunuz anlayamıyorum ki . Yani daha ilk mahkemesine çıktı. Kefaleti belirlendi. YANİ:::: DAHA BİR KARAR VARILMADI Kİ ODA ARKADAŞIMIZIN SUÇSUZ OLDUĞUDUR. Zaten en kısa zamanda da bu ortaya çıkacaktır.Aklı fikri yerinde olmayan kıt türkçeli arkadaşlar ne olur yorum yazmayında adamın asabını bozmayın mübarek günlerde.Zaten canımız yeterince sıkkın . Birde boş yere günaha sokmayın damı.
  • İŞİN İÇİNDE BİRŞEY OLMALI; ADAMLAR TUTUKLADIKLARINA GÖRE ELLERİNDE BİZİM BİLMEDİĞİMİZ SAĞLAM DELİLLER OLMALI !

Barış Yorulmaz'ın mahkemesi az önce sona erdi. Mahkeme, 30 bin avro kefaret istedi. Para ödeninceye kadar Barış Yorulmaz ve eşinin tutukluluğu devam edecek.

Çiftin pasaportlarına da el konuldu. Kefalet ödense de mahkeme sona erinceye kadar çiftin ülke dışına çıkması yasak.

©AirportHaber.com

MAHKEME BARIŞ YORULMAZ KARARINI VERDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Misafir ~ 9 yıl önce
gerçekten de çok sevdiğim arkadaşımın bu şekilde haksız ve tamamıyla iftira dolu bir suçlamadan içerde olması,benim gibi eski ve yeni tüm arkadaşlarını üzdüğüne eminim.elimden hiçbirşey gelmemesi ve bir halta yaramamam da ayrı bir acı.şunu da belirtmek isterim ki,barış'ın bu durumdan en yakın zamanda kurtulmasını isterim.ağlamak,üzülmek çözüm değil.önemli olan çare bulmak.yaşananlar sadece geçiş dönemi.herşey düzelecek.(ender).

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Önce şunu belirteyim: AY ÇILDIRICAM değil Ay ÇILDIRACAĞIM olarak bir düzeltme yaptıktan sonra kimin Türkçesinin kıt olduğu hususunu belirleyelim. Daha sonra ise size beraat, tahliye ve şartlı tahliye hususlarını açıklamak isterim; hepsi tutuklanmış kişiler için geçerli olup bu arkadaşlar kefalet ile şartlı tahliye olmuşlardır. Mahkemeye çıkarıldıktan sonra tutukluluk halleri başlamıştır ve bunun sizin deidiğiniz gibi mübarek ramazanla falan ilgisi yoktur. Boşuna bilip bilmeden uzaklardan gazel okumayın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Ya arkadaşlar TUTUKLANMADILAAAARRRRRR GÖZALTINDALAR. birde türkçe dersimi istiyosunuz anlayamıyorum ki . Yani daha ilk mahkemesine çıktı. Kefaleti belirlendi. YANİ:::: DAHA BİR KARAR VARILMADI Kİ ODA ARKADAŞIMIZIN SUÇSUZ OLDUĞUDUR. Zaten en kısa zamanda da bu ortaya çıkacaktır.Aklı fikri yerinde olmayan kıt türkçeli arkadaşlar ne olur yorum yazmayında adamın asabını bozmayın mübarek günlerde.Zaten canımız yeterince sıkkın . Birde boş yere günaha sokmayın damı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
İŞİN İÇİNDE BİRŞEY OLMALI; ADAMLAR TUTUKLADIKLARINA GÖRE ELLERİNDE BİZİM BİLMEDİĞİMİZ SAĞLAM DELİLLER OLMALI !

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000