13 Ekim 2011, Perşembe 08:10:15

MAHAN AIR KARA LİSTEDE

Amerika Mahan Air'ı kara listesye aldı...
  • mahan aır haftanın3 güne sabiha gökçen- tahran uçuşları var.uçuşlarda 25 yıllık a 300 lerle yapılıyo.uçak her seferde ful gidiyo yolcular memnun bence mahan dan :)))
  • Ambargo altında havacılık yapılmaz. Her iki tarafın da yaptığı cinayettir. Hem havacılık yapıp hem de ABD ile düşmanlık yapmanın anlamını anlamak mümkün değil. Kazalarda ölen mahsum insanların katili kim oluyor.
  • Doğru karar. Bence avrupada yasaklanmalı.
  • hiç bi ucak bakımsız ucamaz . mahan ve iran havayolları ucaklarıda başka bi ulkede bakımları yapılıyor ve bu sadece bi politik tir . zaten bu ambargolar 30 senedir vardır ve yeni bişey degil. bu haber yanlış yazılmış. kara list degil. sadece ambargoların artışıdır arkadaşım. mahan air ve iran air kara listede degil ve avrupaya ucusları hala devam etmektedir
Amerikan Hazine Bakanlığı, Mahan Air'a yönelik ağır suçlamalarda bulundu.

Amerikan Hazine Bakanlığı, Mahan Air'ı İran elit güçlerine (Devrim Muhafızları’nın Kudüs Gücü) mali ve lojistik destek sağlamakla suçladı. İran ise, ABD’nin suçlamalarını, "İran’a karşı yeni propaganda senaryosu" sözleriyle değerlendirdi.

Amerika, İran'a uygulanacak yaptırımların aynısını Mahan Air'a da uygulayacaklarını açıkladı.
MAHAN AIR KARA LİSTEDE

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 7 yıl önce
mahan aır haftanın3 güne sabiha gökçen- tahran uçuşları var.uçuşlarda 25 yıllık a 300 lerle yapılıyo.uçak her seferde ful gidiyo yolcular memnun bence mahan dan :)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Ambargo altında havacılık yapılmaz. Her iki tarafın da yaptığı cinayettir. Hem havacılık yapıp hem de ABD ile düşmanlık yapmanın anlamını anlamak mümkün değil. Kazalarda ölen mahsum insanların katili kim oluyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Doğru karar. Bence avrupada yasaklanmalı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
hiç bi ucak bakımsız ucamaz . mahan ve iran havayolları ucaklarıda başka bi ulkede bakımları yapılıyor ve bu sadece bi politik tir . zaten bu ambargolar 30 senedir vardır ve yeni bişey degil. bu haber yanlış yazılmış. kara list degil. sadece ambargoların artışıdır arkadaşım. mahan air ve iran air kara listede degil ve avrupaya ucusları hala devam etmektedir

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000