04 Ocak 2017, Çarşamba 12:45:56

Lufthansa 3 bin personel alacak

Alman Lufthansa Havayolları 2017 yılında 3 binden fazla personel alımı yapacağını duyurdu.
  • Ne zaman başvurabiliriz peki?!
  • Tgsye alım var mı
  • Lufthansa'nin okulundan mezun ogrencileri is bekliyor, okula kabul edilen ve halen egitime baslayamayan yuzlerce insan var. LFT'de pilot olmak su gunlerde bir Alman icin bile hayal.
  • Thy de 77 kaptanıyım Lutfansaya başvurdum, Türk almayız dediler. Dedimki bizde bir sürü Avrupa vatandaşı var, dedilerki biz milli şirketiz...

Alman Lufthansa Havayolları 2017 yılında 3 binden fazla personel alımı yapacağını duyurdu.

Alım yapılacak personellerin büyük bir çoğunluğunun kabin memuru olacağı, 450 civarında da teknik bölümde istihdam sağlanacağı kaydedildi.

2016 yılında bir çok kez grevle uğraşan Lufthansa'nın bu kararı UFO sendikası tarafından tepki topladı.

Lufthansa 3 bin personel alacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Leyla ~ 12 ay önce
Ne zaman başvurabiliriz peki?!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ord Prog ~ 1 yıl önce
Tgsye alım var mı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
LFT Training ~ 1 yıl önce
Lufthansa'nin okulundan mezun ogrencileri is bekliyor, okula kabul edilen ve halen egitime baslayamayan yuzlerce insan var. LFT'de pilot olmak su gunlerde bir Alman icin bile hayal.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Luffy ~ 1 yıl önce
Thy de 77 kaptanıyım Lutfansaya başvurdum, Türk almayız dediler. Dedimki bizde bir sürü Avrupa vatandaşı var, dedilerki biz milli şirketiz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gurbetci ~ 1 yıl önce
Bu tür ayrımçılığı bana Türk Hava Yolları Yaptı, Almanyada Yaşıyorum ve LUFTHANSA da çalışmaktayım ve Bayrağımı Taşıyan Şirkette çalışmayı cok istedim ve bana red cevabı gelgi, Peki Türk Hava Yolları Kendi Vatandaşını kabül etmidiyor yani bi Türkü , bu duruma ne düşünmeli. Buyurun burdan yakın.
Luffy'e cevap ~ 1 yıl önce
Ziiiiyaaaaa
nolur gıtme ~ 1 yıl önce
nolur gıtme:))
Luffy cok atiy ~ 1 yıl önce
Atma Recep din gardaşıyız :) Lufthansa yı THY gibi yönetildiğini mi sanıyorsun? Bi kere Lufthansa genel olarak Kaptan ve Pilot dışarıdan almıyor kendi yetiştiriyor adın Joe, George, Obama, Donald da olsa almıyor.. Devlet hisseleri 50% nin çok altında, milli falan değil Merkel in bile sözü geçmedi grevlerde.. Şirket bağımsız ve profesyonel yönetildiği için 1,8 Milyar EUR kar yapıyor !
Gurbetçi'ye ~ 1 yıl önce
THY'de Alman pasaportuyla ya da başka pasaportla yabancı statüde uçan yüzlerce Türk pilot var. Seni almadılarsa bir bildikleri vardır. Lufthansa Alman vatandaşı (etnik köken farklı olabilir) olmayanı ve Almanca bilmeyeni almıyor. Thy de Türkçe bilme zorunluluğu yok. THY milli havayolu olmasına rağmen yabancı alıyor. Star alliance tarafından baskı gördüğü için de almak zorunda zaten. Türkler havacılıktan zerre anlamıyor. Vizyon sahibi akıl sahibi egosuz yöneticiler lazım ki havacılığı öğrenelim. Sevelim ve sevdirelim.
Luffy HeleGel ~ 1 yıl önce
Luffy sen çok atiyy gardaş

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000