13 Temmuz 2012, Cuma 09:17:17

KORSANLARI ÖLDÜREN KABİN EKİBİ ZENGİN OLDU

Çin'in Şincan Uygur Özerk Bölgesi'nde, Uygur asıllı 6 kişinin uçak kaçırma teşebbüsünü engelleyen uçuş mürettebatı zengin oldu...
  • ALMANYADA SUNNETI YASAKLADI. CIN RAMAZANI :) ZORUNA GIDEN SUUDI ARABISTANA GIDEBILIR, IRANA GİDEBİLİR, MALEZYA, IRAK, AFGANISTAN VE PAKISTAN GIBI ALTERNATIFLERDE VAR ASLINDA... BUYURUN.
  • Doğu Türkistanda cinliler tarafından ramazan manileri yasaklanmıştır bu sene böyle olacak,Uygurların uğradığı soykırımı bilmeden yapılan densiz yorumlar sizin dünyaya bakış açılarınızı ortaya koymuştur.Unutmayın oradakiler TÜRKTÜR !
  • OLAY SÖYLENILDIGI GIBI DEGILSE NE OLACAK. BELKI BIR GURUP UYGAR TÜRKÜNÜN, VEYA IKI KISININ HER NEDENSE PROBLEMLI BIR DURUMA TEPKI GÖSTERIP BU DURUMDAN OLUSAN KAVGA VEYA BUNA BENZER HAREKETI UCAK KACIRMAYLA BAGDASTIRIP ÖLDÜRDÜKLERINI DÜSÜNÜYORUM. TABIKI TÜRK TÜRKÜ KORUYACAKTIR VE BASKALARI DA NASIBINI YARALI OLARAK ALMIS.ANOLATRY
  • Uygur Türkleri ölmüş yapılan yorumlara bak yazık !

Geçtiğimiz haftalarda bölgenin resmi yayın organı Global Times, altı kişinin Tianjin Havayolları'nın Hotan'dan Urumçi'ye giden bir uçağını kaçırma girişiminde bulunduğunu ve bu kişilerin uçaktaki yolcular ile uçuş ekibi tarafından etkisiz hale getirildiğini açıklamıştı.

Eyleme kalkışan 6 kişiden 2'sinin öldüğü, 2'sinin de Hotan'daki bir hastanede tedavi altına alındığı belirtilmişti. Uçak kaçırma olayını engelleyen ekibe toplamda verilecek para ve ödüllerin değeri 3 milyon dolara yaklaşıyor.

Öte yandan o sırada uçakta bulunan 22 yolcuya da havayolu şirketi tarafından ömür boyu bedava uçuş kartı verilecek.

KORSANLARI ÖLDÜREN KABİN EKİBİ ZENGİN OLDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

PROMETHEUS ~ 6 yıl önce
ALMANYADA SUNNETI YASAKLADI. CIN RAMAZANI :) ZORUNA GIDEN SUUDI ARABISTANA GIDEBILIR, IRANA GİDEBİLİR, MALEZYA, IRAK, AFGANISTAN VE PAKISTAN GIBI ALTERNATIFLERDE VAR ASLINDA... BUYURUN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
UYGUR TÜRKLERİ ~ 6 yıl önce
Doğu Türkistanda cinliler tarafından ramazan manileri yasaklanmıştır bu sene böyle olacak,Uygurların uğradığı soykırımı bilmeden yapılan densiz yorumlar sizin dünyaya bakış açılarınızı ortaya koymuştur.Unutmayın oradakiler TÜRKTÜR !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
YA ÖYLE BIRSEY YOKSA ~ 6 yıl önce
OLAY SÖYLENILDIGI GIBI DEGILSE NE OLACAK. BELKI BIR GURUP UYGAR TÜRKÜNÜN, VEYA IKI KISININ HER NEDENSE PROBLEMLI BIR DURUMA TEPKI GÖSTERIP BU DURUMDAN OLUSAN KAVGA VEYA BUNA BENZER HAREKETI UCAK KACIRMAYLA BAGDASTIRIP ÖLDÜRDÜKLERINI DÜSÜNÜYORUM. TABIKI TÜRK TÜRKÜ KORUYACAKTIR VE BASKALARI DA NASIBINI YARALI OLARAK ALMIS.ANOLATRY

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AKLINIZ NEREDE ~ 6 yıl önce
Uygur Türkleri ölmüş yapılan yorumlara bak yazık !

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000