28 Ocak 2015, Çarşamba 08:45:51

KÖPEĞİ KABİNE ALINMAYINCA KLOZETTE BOĞDU

ABD'de bir kadın uçak biletinin yanmaması için küçük köpeğini öldürdü.
  • Buraya yorum yazan hayvan sevmeyen turden insan oldugunu iddia edenler dikkat edin birgun yaninda bir sey yaparsiniz sizi kopekten beter ederim gozumu kirpmadan kabusunuz olurum alayiniz bilsin
  • Kanı donduracak bi durum ben orada ağlarım erkek halimle nedemek ya can almak nedir ne günlere geldik.
  • Hayvanlar Kabine alınmasın Bebeklere Yaşlı Yolculara zararlı tüyü kılı !
  • Allah kahretsin kahretsin!! Lanet olsun yapana da mazaretini arayana da! Ya ne biçim bir insanlığını kaybetmektir bu? Can o can! Öldürmek ne demek hiç mi çözüm bulunamazdı, geçici bakılırdı, olmadı salıverilir korunaklı bir yere sığınırdı, ya boğmak ne demek. Çıldırıyorum düşününce o kadarcık hayvan canını öyle vermeyi hak edecek ne yaptı. Lanet olsun ya. İnşallah sebep olan en son kişiye kadar kat kat çıkar acısı!

ABD'de bir kadın uçak biletinin yanmaması için küçük köpeğini öldürdü.

Habertürk'ün haberine göre Cynthia Anderson (56) 2 yaşındaki dobermanıyla kabine girmek istedi. Ancak yetkililer taşıma sepeti olmadığı gerekçesiyle bu talebi reddetti.

Bunun üzerine havaalanının tuvaletine giden kadın küçük köpeği klozet suyunda boğup öldürdü.

Anderson olay sonrası tutuklandı.

KÖPEĞİ KABİNE ALINMAYINCA KLOZETTE BOĞDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

Kabus ~ 4 yıl önce
Buraya yorum yazan hayvan sevmeyen turden insan oldugunu iddia edenler dikkat edin birgun yaninda bir sey yaparsiniz sizi kopekten beter ederim gozumu kirpmadan kabusunuz olurum alayiniz bilsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hoşt ~ 4 yıl önce
Başka söze gerek var mı?
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Kanı donduracak bi durum ben orada ağlarım erkek halimle nedemek ya can almak nedir ne günlere geldik.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Hayvanlar Kabine alınmasın Bebeklere Yaşlı Yolculara zararlı tüyü kılı !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ztk ~ 4 yıl önce
doktorlar ozellikle dogumdan hemen sonra bebekler icin kopek kedili ev tavsiye ediyor, dogumdan sonr aevinde kopek kedi olan bebeklerde astim ve alerji hastaliklarinin cok az oldugu rastlanmis.. turkler hayvan sevmez ,kili mili zararli diye bahane ariyorsunuz.. bebek 1 yasina gelmeden once olmasi lazim,sonrasinda bebegin bunyesi kili ve bakterileri yabanci algilayip alerji ve astim olabiliyor.. 1 yasindan once vucuda bunlar alindiginda hayatinin sonuna kadar faydasi var.. psikolojik yarari ayri,onu bahsetmiyorum..
ztk ~ 4 yıl önce
bebeklere kedi kopek kili cok yararlidir, omur boyu alerji ve astim olasilgini cok buyuk bir sekilde azaltir..
Range ~ 4 yıl önce
Kılı tüyü de anca bizim memlekette zararlı nedense, kaldı ki hayvanların yolculuk şartları konusunda da birşey bilmediğiniz belli. Kaç izinden kaç kontrolden geçiyorlar, sağlığınızı çok düşünüyorsanız sevmeyi deneyin (ztk keşke yazdıklarınız birilerinin fikrini değiştirbilse)
Kıl Tüy ~ 4 yıl önce
Zararı yok, ha üstüne bide faydası var diyenlerin bu kıl ve tüyler ağızlarında bulunsun, hiç çıkmasın ordan. Mide bulandırmayın antihijyen adamlar.
Lara ~ 4 yıl önce
Allah kahretsin kahretsin!! Lanet olsun yapana da mazaretini arayana da! Ya ne biçim bir insanlığını kaybetmektir bu? Can o can! Öldürmek ne demek hiç mi çözüm bulunamazdı, geçici bakılırdı, olmadı salıverilir korunaklı bir yere sığınırdı, ya boğmak ne demek. Çıldırıyorum düşününce o kadarcık hayvan canını öyle vermeyi hak edecek ne yaptı. Lanet olsun ya. İnşallah sebep olan en son kişiye kadar kat kat çıkar acısı!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yiyiyorlar bile ~ 4 yıl önce
Evladım sen ne heyecanlısın böyle. O senin modern dediğin amerikalılar Irak'ta daha yeni kaç milyon masum insanı öldürdüler sebep yokken. İnsan İnsan anladın mı? Köpek değil İNSAN. Dünya'da da orayı burayı karıştırıp kimbilir kaç milyon insanın ölümüne sebep oldular ve hala olmaktalar. N'olmuş bi köpek öldü diye. Bir araştır bak, bugün medeniyetin merkezi denen İsviçre'de ve diğer bazı sözde medeni ülkelerde hala köpek eti yiyiyorlar. Bir köpek daha eksilmiş yeryüzünden milyonlarca masum insan katledilyorken yok yere, çok büyütme.
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Hay aklına senin ya.konuyu nereye çekmişsin.öldürmüş be öldürmüş.sen kendini herhangi bir hayvanı boğarak öldürürken rahatça düşünebiliyosan vay halimize.akıl sağlığı bozuk herif senin gibileri de sokakta aramızda işte.buna da benden lanet olsun
Range ~ 4 yıl önce
Yuh. Devam etse iyi ki boğmuş bi de yeseydi falan yazacakmış. Hayvanlarla insanları böyle ayırıp yaşam hakları üzerinde bilirkişi olmanıza doğrusu hayran kaldım. Pes.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000