08 Ağustos 2017, Salı 13:35:58

Kontrolörler ile pilotlar bir araya geliyor

Hava trafik kontrolörleri ile pilotlar bir araya geliyor.
  • Gaz ver yov da gelicek mi?
  • Koş sevim yine konuyu çozdük.. Haha
  • Pusback ve starup'ı yöneten veya yönlendiren bir bayan arkadaş var kulede' bazen trafiği alt üst ettiğinin farkındamısın????
  • Dernegimizin böyle bir faaliyete öncülük ediyor olması güzel fakat benzeri toplantinin birde ankarada olması gerekir diye düşünüyorum malum karşıdan gelmek (anadolu yakasından) karstan gelmekten daha zormuş öyle söylüyordu istanbullu arkadaşlar ayrıca istanbul hava trafiğinin yaklaşık 4 katı belkide daha fazlası accde

Hava trafik kontrolörleri ile pilotlar bir araya geliyor.

Atatürk Havalimanı'nda gerçekleştirilecek buluşmayla ilgili TATCA'dan şu açıklama yapıldı:

Türkiye Hava Trafik Kontrolörleri Derneği olarak, mesleğimize ilişkin yürüttüğümüz eğitim ve araştırma faaliyetleri çerçevesinde; sektördeki paydaşlarımızdan gelen talepleri de göz önüne alarak; “frekansı” paylaşan ve hava trafik yönetim ağının son kullanıcıları konumundaki hava trafik kontrolörü meslektaşlarımız ile pilot dostlarımızı buluşturuyoruz.

Kokpit ve hava trafik üniteleri arasında kurulan empatiyi ve işbirliğini arttırabilecek; emniyet, düzen ve hız prensipleri ışığında daha verimli ve etkin bir hava trafik yönetimi için incelenmesini gerekli gördüğünüz; örnek olay, konu başlığı ve sunum önerileriniz için derneğimizle irtibata geçmenizi rica ediyoruz.

14 Ağustos 2017 Pazartesi günü saat 10:00'da Atatürk Havalimanı TAV Dış Hatlar Terminali - Ali Sürmen Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilecektir.

Kontrolörler ile pilotlar bir araya geliyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

... ~ 11 ay önce
Gaz ver yov da gelicek mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Heros ~ 11 ay önce
Koş sevim yine konuyu çozdük.. Haha

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HAREKAT ~ 11 ay önce
Pusback ve starup'ı yöneten veya yönlendiren bir bayan arkadaş var kulede' bazen trafiği alt üst ettiğinin farkındamısın????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uwaaa ~ 11 ay önce
Harekat ; Hep ayni kisi degildir bence :)
Değnekçi deseydin... ~ 11 ay önce
Bu kadar cahilsin işte keşke yorum yapmasaydın
Acc ~ 11 ay önce
Dernegimizin böyle bir faaliyete öncülük ediyor olması güzel fakat benzeri toplantinin birde ankarada olması gerekir diye düşünüyorum malum karşıdan gelmek (anadolu yakasından) karstan gelmekten daha zormuş öyle söylüyordu istanbullu arkadaşlar ayrıca istanbul hava trafiğinin yaklaşık 4 katı belkide daha fazlası accde

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Acc cik ~ 11 ay önce
#ÇareSendika mesleki çalışmalar için paylaşım yapmayın gidin sendikada makam mevki peşinde koşun. bürokrasi yeri Ankara nede olsa!

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000