14 Mart 2015, Cumartesi 10:32:05

KONTOLÖRLERDEN YENİ GENEL MÜDÜRE ZİYARET!

Türkiye Hava Trafik Kontrolörleri Derneği olarak Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri, Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü Serdar Hüseyin Yıldırım'ı ziyaret etti.
  • yalakalık turu başlamıştır..rastgelmez inşallah..
  • Ronald Reagan konulu yazıya: işten çıkarılan Atcoların yerine getirilen askerler kısa sürede havada bir çok tehlike yaşadıkları için görevden alınmış eskiye dönülmüştür. Clinton zamanında ise ABD dışişleri bakanı yurtdışı gezisini iptal edip kontrolörlerle masaya oturmuştur. Konu ise yetmeyen otopark sorunudur....
  • Ali Kıdık Bey'in son yazısı mutlaka okunmalı. Seyrüsefer özelleşse bile kontrolör teknisyen gibi personelin yetişmesi uzun yıllar alıyor, herkes işi beceremiyor. Sağa sola saldırmadan önce bir düşünmek lazım. Yarın öbürgün bize sahip çıkın birlik olalım diyeceksiniz tıpkı ilk dernek toplantınızda olduğu gibi ama ozaman buradan bize sallayan arkadaşlar aklıma gelecek. Eskiden çok saygı duyduğum bir birimdi son bir haftada düşüncelerim çok değişti. Özelleşsin arkadaş bu kurum benim korkum yok Allah'a çok şükür. Ama o zaman olacakları tahmin etmek hiçte zor değil.
  • Dhmi voleybol takımı iyice tribe girdi. Selam veriyoruz serviste selam bile almıyorlar. Kendileri dışındaki herkesi kuleci sanıyorlar sanırım. Sakin ol şampiyon.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürü Serdar Hüseyin Yıldırım, Türkiye Hava Trafik Kontrolörleri Derneği (TATCA) tarafından ziyaret edildi.

TATCA yönetim kurulu üyeleri ile şube başkanlarının katıldığı ziyarette Yıldırım'a Türkiye Hava Trafik Kontrolörleri Derneği'ni tanıttılar.

Hava trafik kontrolörlüğü ve dernek hakkında yapılan tanıtımdan sonra smart projesi ve personel durumu hakkında da bilgilendirme yaparak, özlük hakları konusunda yaptıkları çalışmaları anlattılar.

Hava trafik kontrolörlerinin İngilizce dil eğitimi alması gerekliliğini gündeme getiren TATCA yöneticileri, DHMİ Genel Müdürü Serdar Hüseyin Yıldırım'ından destek istedi.

DHMİ Genel Müdürü Yıldırım'ın, TATCA yönetiminin kendilerine ilettiği durumları inceleyecekleri ve uygun görüldüğü takdirde destek verileceğini ifade ettiği öğrenildi.

KONTOLÖRLERDEN YENİ GENEL MÜDÜRE ZİYARET!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (83)

yalakalar ~ 3 yıl önce
yalakalık turu başlamıştır..rastgelmez inşallah..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Ronald Reagan konulu yazıya: işten çıkarılan Atcoların yerine getirilen askerler kısa sürede havada bir çok tehlike yaşadıkları için görevden alınmış eskiye dönülmüştür. Clinton zamanında ise ABD dışişleri bakanı yurtdışı gezisini iptal edip kontrolörlerle masaya oturmuştur. Konu ise yetmeyen otopark sorunudur....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ATC ~ 3 yıl önce
Ali Kıdık Bey'in son yazısı mutlaka okunmalı. Seyrüsefer özelleşse bile kontrolör teknisyen gibi personelin yetişmesi uzun yıllar alıyor, herkes işi beceremiyor. Sağa sola saldırmadan önce bir düşünmek lazım. Yarın öbürgün bize sahip çıkın birlik olalım diyeceksiniz tıpkı ilk dernek toplantınızda olduğu gibi ama ozaman buradan bize sallayan arkadaşlar aklıma gelecek. Eskiden çok saygı duyduğum bir birimdi son bir haftada düşüncelerim çok değişti. Özelleşsin arkadaş bu kurum benim korkum yok Allah'a çok şükür. Ama o zaman olacakları tahmin etmek hiçte zor değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Voleybol ~ 3 yıl önce
Dhmi voleybol takımı iyice tribe girdi. Selam veriyoruz serviste selam bile almıyorlar. Kendileri dışındaki herkesi kuleci sanıyorlar sanırım. Sakin ol şampiyon.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000