25 Aralık 2015, Cuma 10:04:06

Kongo'da kargo uçağı faciası

Demokratik Kongo Cumhuriyeti'nde Airbus 310 tipi bir kargo uçağı pistten çıkarak 7 kişinin ölümüne neden oldu.
  • 7 kişi yerde ölenler
  • airbus pişmanlıktır, türkiye'deki sektör yöneticileri de airbuslardan vazgeçmeli!!!!!!!
  • İngilizce metinle açıklamış bir arkadaş. Uçaktakilere bir şey olduğu yok, çarptığı binalardakiler ya da dışarıda bulunanlardan ölenler var. Uçakta da fazla hasar görünmüyor şeklinde de devam etmiş.
  • A Services Air Airbus A310-300, registration 9Q-CVH performing a cargo flight from Lubumbashi to Mbuji-Mayi (DR Congo) with 4 crew, landed on Mbuji-Mayi's runway 17 but overran the end of the runway by about 500 meters and ploughed through a residential area destroying a number of buildings. 7 people on the ground were killed, the crew sustained no injuries, the damage to the aircraft is being assessed but visually appears minor.

Demokratik Kongo Cumhuriyeti'nde Airbus 310 tipi Services Air'e ait kargo uçağı pistten çıktı ve havaalanının yakınındaki evlere hasar verdi. Olayda 7 kişi öldü.

Kazayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldığı açıklanırken, hayatını kaybedenlerin 4'ünün mürettebat olduğu öğrenildi.Kongo'da kargo uçağı faciası

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Mürettebat yaşıyor ~ 3 yıl önce
7 kişi yerde ölenler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
airbus ~ 3 yıl önce
airbus pişmanlıktır, türkiye'deki sektör yöneticileri de airbuslardan vazgeçmeli!!!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sanal Havacı ~ 3 yıl önce
İngilizce metinle açıklamış bir arkadaş. Uçaktakilere bir şey olduğu yok, çarptığı binalardakiler ya da dışarıda bulunanlardan ölenler var. Uçakta da fazla hasar görünmüyor şeklinde de devam etmiş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yalana gelll ~ 3 yıl önce
A Services Air Airbus A310-300, registration 9Q-CVH performing a cargo flight from Lubumbashi to Mbuji-Mayi (DR Congo) with 4 crew, landed on Mbuji-Mayi's runway 17 but overran the end of the runway by about 500 meters and ploughed through a residential area destroying a number of buildings. 7 people on the ground were killed, the crew sustained no injuries, the damage to the aircraft is being assessed but visually appears minor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000