30 Nisan 2016, Cumartesi 09:21:59

Kimse dur demedi uçağa böyle bindi!

Moskova’da Vnukovo Havaalanı’nda filmleri aratmayan bir olay yaşandı.
  • Moskova'dan St. Petersburg'a pasaport kontrolu mu varmis?
  • Çocuk ülke değiştirmemiş ki herhalde uçar. Ne zevzek haberler yapmaya başladılar böyle. Siz istanbuldan ankaraya giderken pasaport kontrolden geçtiniz mi hiç? Bu çocukta o hesap geçip gitmiş gayet normal
  • Hadi diyelim kimlik kontrolunden bir sekilde gecti, ucaga boarding karti olmadan nasil binmis ya. Biletsiz ucaga mi binilir arkadas.Belediye otobusune binsen akbil basmadan gecemezsin :)
  • Yer personelleri Tgs den gelmeymişler moskofdaki alemmioğlunun kaynı söyledi kesin bilgi yayalım

Moskova’da Vnukovo Havaalanı’nda filmleri aratmayan bir olay yaşandı. 11 yaşındaki bir çocuk, biletsiz halde, tüm güvenlik kontrollerinden sorunsuz geçerek, ebeveynlerinin haberi olmadan tek başına uçağa binerek Moskova’dan St.Petersburg’a gitmeyi başardı.

Komsomolskaya Pravda gazetesinin haberine göre, Moskova’da Vnukovo Havaalanı’na gelen 11 yaşındaki bir kız çocuğu, Moskova-St.Petersburg seferini yapan uçağa tek başına bindi.

Pasaport kontrolünü, çocuklu bir ailenin arkasına takılarak geçtiği tahmin edilen çocuk, uçağa da hiçbir soruyla karşılaşmadan binebildi.

Türkrus'da yer alan habere göre; 11 yaşındaki kız çocuğunun ebeveynlerinden habersiz ve yanında bir yetişkin olmadan Moskova’dan St.Petersburg’a uçakla geldiği, St.Peterburg Pulkovo Havaalanı’nda ortaya çıktı.

Skandalın ortaya çıkması üzerine aile, bu duruma engel olamadıkları gerekçesiyle havaalanı aleyhinde dava açmaya hazırlanıyor. Diğer yandan çocuklarına sahip olamadıkları gerekçesiyle aileden çocuğun velayetinin alınması ihtimali de tartışılıyor.

Kız çocuğunun son güvenlik kontrolünden kolaylıkla nasıl geçtiği güvenlik kameralarına şöyle yansıdı:

 

Kimse dur demedi uçağa böyle bindi!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Selim ~ 2 yıl önce
Moskova'dan St. Petersburg'a pasaport kontrolu mu varmis?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Okurken güldüm ~ 2 yıl önce
Çocuk ülke değiştirmemiş ki herhalde uçar. Ne zevzek haberler yapmaya başladılar böyle. Siz istanbuldan ankaraya giderken pasaport kontrolden geçtiniz mi hiç? Bu çocukta o hesap geçip gitmiş gayet normal

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Trader Joe's ~ 2 yıl önce
Hadi diyelim kimlik kontrolunden bir sekilde gecti, ucaga boarding karti olmadan nasil binmis ya. Biletsiz ucaga mi binilir arkadas.Belediye otobusune binsen akbil basmadan gecemezsin :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Memuristan ~ 2 yıl önce
Yer personelleri Tgs den gelmeymişler moskofdaki alemmioğlunun kaynı söyledi kesin bilgi yayalım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Senarist ~ 2 yıl önce
Ne kadar bos konusuyorsun

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000