25 Nisan 2016, Pazartesi 12:11:07

Kendini tuvalete kilitleyen yolcu intihar etti

Hong Konglu havayolu şirketi Cathay Pacific'in Seul-Hong Kong seferinde bir yolcu kendini uçak tuvaletine kitleyerek intihar etmeye çalıştı.
  • Bu kosede rastgele. Yazmasin O cani. Allah verir allah alir sen ve senin gibi densizler intaharla Olumle alay etmeyin Cunku hepimizin basina gele bilir. Allah korusun, hosteslere gelince. Gercekten onlar egitimli kisilerdir ve hepside universitelidir Bazilariyle konusuyorum iyi meslek sahipleri var onlara garson gozuyle bakmayin. Ve kucumsemeyin ,
  • şu yorumları okuyunca güzel ülkemin nerelere gittiğini daha iyi görüyor ve üzüntüden kahroluyorum. herşeyimiz belaltında. kabin görevlisine sex metası bakan mı istersin, garson diyen mi. Meslekten çok insana değer vermeyen yorumlar. Yurtdışında çöpçü, sütçüye bile insan gözeyle bakan ve mesleğini aşağılamayanları gördükten sonra yorumları okuyunca şaşırıp kalıyorum. Herkese yüce Allahın ilk sözünü hatırlatmak isterim. OKU OKU OKU ki adam olasın.
  • Eskiden burada sadece bilgi sahibi olanlar değil, aynı zamanda ahlak sahibi ve seviyeli insanlar yorum yapardı.Şimdi ise pek birşey söylemeye gerek yok yazılanlardan anlaşıldığı üzere..
  • İntihar etti degil intihara teşebbüs etti

Cathay Pacific'in Seul-Hong Kong seferini yapan uçağında bir yolcu kendini uçak tuvaletine kitleyerek intihar etmeye kalkıştı.

Edinilen bilgilere göre; geçtiğimiz Cumartesi günü Cathay Pacific'e ait Airbus A330 tipi uçak Güney Kore'nin başkenti Seul'deki Incehon Havalimanı'ndan Hong Kong'a gitmek üzere havalandı.

Uçak Hong Kong'a inişe geçtiği sırada 31 yaşında olduğu belirtilen bir erkek yolcu kendisini uçağın tuvaletine kilitledi. Sorunlu yolcu kabin ekibinin uyarılarına aldırış etmedi. Uçak Hong Kong Havalimanı'na iniş yaptıktan sonra kabin ekibi yeniden yolcuya seslendi. Ancak yolcudan ses gelmeyince kilitli kapı personel tarafından açıldı. 

Yolcunun telefon kabıyla boynuna kesik attığı ve ayakkabı bağcıklarından yaptığı iple kendini asmaya çalıştığı öğrenildi. Yaralı yolcu hastaneye kaldırılırken hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi.

AirportHaber

Kendini tuvalete kilitleyen yolcu intihar etti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Santa barbara ~ 2 yıl önce
Bu kosede rastgele. Yazmasin O cani. Allah verir allah alir sen ve senin gibi densizler intaharla Olumle alay etmeyin Cunku hepimizin basina gele bilir. Allah korusun, hosteslere gelince. Gercekten onlar egitimli kisilerdir ve hepside universitelidir Bazilariyle konusuyorum iyi meslek sahipleri var onlara garson gozuyle bakmayin. Ve kucumsemeyin ,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hava cıva ~ 2 yıl önce
şu yorumları okuyunca güzel ülkemin nerelere gittiğini daha iyi görüyor ve üzüntüden kahroluyorum. herşeyimiz belaltında. kabin görevlisine sex metası bakan mı istersin, garson diyen mi. Meslekten çok insana değer vermeyen yorumlar. Yurtdışında çöpçü, sütçüye bile insan gözeyle bakan ve mesleğini aşağılamayanları gördükten sonra yorumları okuyunca şaşırıp kalıyorum. Herkese yüce Allahın ilk sözünü hatırlatmak isterim. OKU OKU OKU ki adam olasın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yazık ~ 2 yıl önce
Eskiden burada sadece bilgi sahibi olanlar değil, aynı zamanda ahlak sahibi ve seviyeli insanlar yorum yapardı.Şimdi ise pek birşey söylemeye gerek yok yazılanlardan anlaşıldığı üzere..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Admin ~ 2 yıl önce
İntihar etti degil intihara teşebbüs etti

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000