26 Mart 2014, Çarşamba 13:34:15

KAYIP UÇAKTA YENİ GELİŞME: 122 PARÇA BULUNDU

Malezya Savunma Bakanı ve Ulaştırma Bakan Vekili Hişamuddin Hüseyin, kayıp uçağa ait olduğunu düşündükleri onlarca parçanın Hint Okyanusu'nda tespit edildiğini duyurdu.
  • Arkadaslar bu ucak Kacirilmis. Ve. Yakiti. Bitmis. Bittigi bolgede de. Denize. Cakilmis. Neden. Derseniz. Cunku. Ucak. Kuala lumpurdan. Pekine gediyor. Bu ucak. 90 derece. Kuzeye gidiyor. Rotasi. Programi. Bole iken Neden. 90 derece. Guneye Austuraliya. Aciklarinda Ne isi var. yuz de yuz bu ucak. Bazi zalimler. Korsanlar tarafindan. Ucagi. Austuraliyaya. Belki Baska yere Goturmek istedipilotu susturdu zorladi. Ve bu duruma. Geldi. Allah. Memleketimize ve. Sevgili. Hava yolumuza. Boyle bir felaket. Gostermesin. Basta sefa bey ve tum arkadaslara sevgi ve selamlarimi. Yoluyorum. Ucak ve. NDT. Uzmani. Boston. USA
  • Arkadaş cenazeleri kim çıkaracak demiş....Koskoca uçak okyanusa çakılmış sen cenazeyi çıkarmaktan bahsediyorsun..Köpek balıklarına yem oldu çoğu..
  • Eldeki veriler bu sefer yenilir yutulur cinsten değil.Hiç olmazsa birşeyler çıktı 122 parça -7000 de yatıyor.Şimdi gelelim asıl soruya bu uçağı , bu cenazeleri , bu cihazları kim nasıl çıkaracak ?
  • O PİLOTUN AHINI ALDILAR NE DEDİKODULAR YAPTILAR BEE

Malezya, uydulardan elde edilen görüntülerde 8 Mart'ta Kuala Lumpur'dan Pekin'e uçarken kaybolan yolcu uçağının düştüğü sanılan bölgede 122 cismin daha görüldüğünü açıkladı.

Malezya Savunma Bakanı ve Ulaştırma Bakan Vekili Hişamuddin Hüseyin, düzenlediği basın toplantısında, 23 Mart'ta uyduların çektiği görüntülerde birkaçı 23 metre uzunluğunda 122 cismin belirlendiğini söyledi.

Hüseyin, Fransız uyduları tarafından çekilen görüntülerdeki cisimlerden bazılarının parlak renkli olduğunu sözlerine ekledi.

Malezya Havayolları'na ait Boeing 777, 8 Mart'ta Kuala Lumpur'dan Çin'in başkenti Pekin'e gitmek üzere havalandıktan kısa bir süre sonra radarlardan kaybolmuştu.

Malezya Başbakanı Necip Rezak, iki hafta süren uluslararası arama çalışmalarının ardından pazartesi günü yaptığı açıklamada, uçağın Hint Okyanusu'nun güneyine düştüğünü ve içinde bulunan 239 kişiden kurtulan olmadığını belirtmişti.

KAYIP UÇAKTA YENİ GELİŞME: 122 PARÇA BULUNDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Arkadaslar bu ucak Kacirilmis. Ve. Yakiti. Bitmis. Bittigi bolgede de. Denize. Cakilmis. Neden. Derseniz. Cunku. Ucak. Kuala lumpurdan. Pekine gediyor. Bu ucak. 90 derece. Kuzeye gidiyor. Rotasi. Programi. Bole iken Neden. 90 derece. Guneye Austuraliya. Aciklarinda Ne isi var. yuz de yuz bu ucak. Bazi zalimler. Korsanlar tarafindan. Ucagi. Austuraliyaya. Belki Baska yere Goturmek istedipilotu susturdu zorladi. Ve bu duruma. Geldi. Allah. Memleketimize ve. Sevgili. Hava yolumuza. Boyle bir felaket. Gostermesin. Basta sefa bey ve tum arkadaslara sevgi ve selamlarimi. Yoluyorum. Ucak ve. NDT. Uzmani. Boston. USA

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Arkadaş cenazeleri kim çıkaracak demiş....Koskoca uçak okyanusa çakılmış sen cenazeyi çıkarmaktan bahsediyorsun..Köpek balıklarına yem oldu çoğu..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Herkes şaşkın ~ 4 yıl önce
Eldeki veriler bu sefer yenilir yutulur cinsten değil.Hiç olmazsa birşeyler çıktı 122 parça -7000 de yatıyor.Şimdi gelelim asıl soruya bu uçağı , bu cenazeleri , bu cihazları kim nasıl çıkaracak ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ŞAFAK EGEMEN ~ 4 yıl önce
O PİLOTUN AHINI ALDILAR NE DEDİKODULAR YAPTILAR BEE

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000