05 Haziran 2015, Cuma 08:06:38

Kastamonu'da yurt dışı seferleri başlıyor

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü’ne (DHMİ) bağlı Kastamonu Havalimanı, Türk Hava Yolları’nın 4 ayrı güzergahın yolcu taşıma hizmeti ihalesini 12 Haziran’da yapacağını duyurdu.
  • 6 haziran 2015 gunu gecce 00.48,de yorum yapan sahsa ithafen; Thy Kastamonu havalimaninda calisan thy sorumlusu memur duzeyinde olsa da kastamonu hava sartlarindan dolayi yasanan olumsuzluklari mudur kapasitesinde gogusleyerek insanlara yardimci olmakta ve her turlu problemlerine yardimci olmaktadir. Kastamonuda yasayan birii olarak kastamonu istasyon sorumlusu bayan arkadasi ve ekibini kutluyor ve basarilarinin devamini diliyorum. İnsanlar empati yaptiginda ve cozum aradiginda sorularina cevap bulabilirler. Ancak bizim insanimiz sadece sesini yukselterek isinin gorulecegine inandigi icin sikinti yasaniyor. Umarim daha medeni ve daha anlayisli olur insanlarimiz.
  • Cok guzel gelisme. Emegi geçenleri tebrik ederim. Fakat 1 yıl oldu neredeyse havalimanında thy memur düzeyinde temsil edilmektedir. Thy buna çare bulsun. Halk muhattap bulamıyor. Geçen gun iptallerde kızcağız Kimseye cevap veremedi. Kapasitesi de pek yok takılıp kaldı. İhale cok geç kaldı. 4 güzergah da yerinde fakat randıman alacaklarını sanmiyorum. Sahilden havalimanına gelene kadar istanbula giderim zaten kara yolu ile. Her şeye rağmen valimizi ve katkısı olanları kutluyorum. Thy nin Ikinci seferni bekliyoruz. Sabiha Gökçen olsun
  • Servis olması güzel. Fakat saatlere bir el atmaları lazım. Sabah uçuşları LOC iniş minimumlarını çoğu zaman ucu ucuna tutuyor, genelde de divert veya iptal oluyor, el atılmalı
  • THYnin yolcu taşıma igalesi K.maraş içinde yapılmıştı sonuç iile ilgili haberi olan var mı? İphone uygulaması?

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü’ne (DHMİ) bağlı Kastamonu Havalimanı, Türk Hava Yolları’nın 4 ayrı güzergahın yolcu taşıma hizmeti ihalesini 12 Haziran’da yapacağını duyurdu.

Kastamonu Havalimanı’nın uluslararası uçuşlara açılabilmesi noktasında uzun süredir devam eden çabalarda önceki gün mutlu sona ulaşıldı. Gelişmeyi sosyal paylaşım sitesi hesabından duyuran Vali Şehmus Günaydın, Kastamonu Havalimanı’nın, uluslararası direkt uçuşlarda ülkemize giriş-çıkış yapacaklar için geçici hava hudut kapısı haline getirildiğini açıkladı.

Böylelikle Hac yolculukları Kastamonu Havalimanı’ndan direkt yapılabilecek, ayrıca yurt dışından turist grupları direkt Kastamonu Havalimanına gelebilecekler.

Havalimanı ile ilgili bir diğer gelişme ise yine uzun süredir üzerinde çalışılan belli güzergahlarda yolcu taşıma hizmeti verilmesi konusunda oldu. Türk Hava Yolları (THY), Kastamonu Havalimanı’na dört ayrı güzergahtan yolcu taşıma hizmeti alımını 12 Haziran Cuma günü ihale edecek. İhaleye katılacaklar, kapalı zarfla verilecek teklif mektuplarını, en geç 12 Haziran 2015 günü saat 14.00’e kadar Atatürk Havalimanı THY A.O. Genel Yönetim Binası B Blok 1.Kat Yeşilköy/İstanbul adresindeki Genel Satınalma Başkanlığında bulundurmaları istendi.

İhale kapsamındaki dört güzergah şöyle oluştu:

“Güzergah 1: Karabük-Safranbolu-Araç-Kastamonu Havalimanı-Araç-Safranbolu-Karabük Arası Yolcu Taşıma Hizmeti. Güzergah 2: Bozkurt-Abana-İnebolu-Devrakani-Kastamonu Havalimanı-Devrakani-İnebolu-Abana-Bozkurt Arası Yolcu Taşıma Hizmeti. Güzergah 3 : Tosya-Kastamonu Havalimanı-Tosya Arası Yolcu Taşıma Hizmeti. Güzergah 4 : Taşköprü-Kastamonu Havalimanı-Taşköprü Arası Yolcu Taşıma Hizmeti”

Kastamonu'da yurt dışı seferleri başlıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

İsim / Rumuz ~ 3 yıl önce
6 haziran 2015 gunu gecce 00.48,de yorum yapan sahsa ithafen; Thy Kastamonu havalimaninda calisan thy sorumlusu memur duzeyinde olsa da kastamonu hava sartlarindan dolayi yasanan olumsuzluklari mudur kapasitesinde gogusleyerek insanlara yardimci olmakta ve her turlu problemlerine yardimci olmaktadir. Kastamonuda yasayan birii olarak kastamonu istasyon sorumlusu bayan arkadasi ve ekibini kutluyor ve basarilarinin devamini diliyorum. İnsanlar empati yaptiginda ve cozum aradiginda sorularina cevap bulabilirler. Ancak bizim insanimiz sadece sesini yukselterek isinin gorulecegine inandigi icin sikinti yasaniyor. Umarim daha medeni ve daha anlayisli olur insanlarimiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Cok guzel gelisme. Emegi geçenleri tebrik ederim. Fakat 1 yıl oldu neredeyse havalimanında thy memur düzeyinde temsil edilmektedir. Thy buna çare bulsun. Halk muhattap bulamıyor. Geçen gun iptallerde kızcağız Kimseye cevap veremedi. Kapasitesi de pek yok takılıp kaldı. İhale cok geç kaldı. 4 güzergah da yerinde fakat randıman alacaklarını sanmiyorum. Sahilden havalimanına gelene kadar istanbula giderim zaten kara yolu ile. Her şeye rağmen valimizi ve katkısı olanları kutluyorum. Thy nin Ikinci seferni bekliyoruz. Sabiha Gökçen olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
pilot ~ 3 yıl önce
Servis olması güzel. Fakat saatlere bir el atmaları lazım. Sabah uçuşları LOC iniş minimumlarını çoğu zaman ucu ucuna tutuyor, genelde de divert veya iptal oluyor, el atılmalı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
K.maraşlı ~ 3 yıl önce
THYnin yolcu taşıma igalesi K.maraş içinde yapılmıştı sonuç iile ilgili haberi olan var mı? İphone uygulaması?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000