06 Temmuz 2011, Çarşamba 10:31:35

KARGO UÇAĞI ROKETLE VURULDU, ÇOK SAYIDA ÖLÜ VAR

Silkway Havayolları'na ait IL-76TD tipi uçak Bagram'a inişe geçtiği sırada düştü.
  • Hancı da yolcu da gidiyor.MNG de diğerleride gidiyor.Hiç kimse zorla gönderilmiyor.Zaten istifa diye bir müessese var.Gitmek istemiyen iki satır yazar ama anladığım kadarıyla amacın başka. Benim bu yorumumada bişeyler eklersin umarım.Sana tek sözüm var;pilotsan pilot gibi davran yıllarca orda uçup yatan şirketlerede aynı hassasiyeti göster.Birilerini hedef almak iş değil.
  • Ya,kardeşim her kes roketle vuruldu diyor,ama şirket resmileri dağa çarpıldığını söyliyorlar.Kaptanların ve ekibin aptal yerine goyulması doğal olarak sovetlerden kalmış - kafa eski ya.ALLAH RAHMETLİ EYLESİN
  • KABULda Ermeninin isi ne ????? Sakalli Talibanlar ne zaman Ermeni oldular ????? Istanbulda pistten çikan Azeri A319 uçaginin Pilotu da mi Ermeniydi.???? KAHRAMANOV Sehit olmus. Allah hepsine rahmet eylesin.
  • ACT havayolları vurulmadık dedıkten sonra 4mılyon dolar sıgortadan aldıktan sonra ucagın hurdasınıda satarak yaklasık 6 mılyon dolara yakın para almıstır tabı soylenen dhl ınde el altından tesekkur maıyetınde para verdıgıdır
Kargo taşımacılığı yapan Silkway Havayolları'na ait IL-76TD tipi uçak Bagram'a inişe geçtiği sırada düştü. Kule, uçağın inişe geçtiği sırada gökyüzünde patladığını belirtirken, uçakta 18 ton kargo olduğu ifade edildi.

TREND Haber Ajansı'nın haberine göre, Bakü'den kalkan uçağın Bagram'a iniş yaptığı sırada Taliban tarafından roketle vurulduğunu ve uçakta bulunan 9 kişinin de hayatını kaybettiğini belirtti.

Uçakta bulunan 9 kabin personelinden 5'inin Azerbaycan 4'ünün Özbekistan vatandaşı olduğu ifade edilirken, resmi olmayan bilgilere göre uçakta bulunanların isimleri şöyle:


1. Morşkin Oleg - 1979 AZERBAYCAN
2. Mahmudov Elnur - 1981 AZERBAYCAN
3. Rahimov Efgan - 1980 AZERBAYCAN
4. Kahramanov Tapdıg - 1964 AZERBAYCAN
5. Hüseyinov Mehman - 1962 AZERBAYCAN
6. Kuzmin Sergey - 1969 OZBEKİSTAN
7. Çen İgor - 1966 OZBEKİSTAN
8. Şatobin Vladimir - 1958 OZBEKİSTAN
9. Hocayev Ahmedcan - 1955 OZBEKİSTAN
KARGO UÇAĞI ROKETLE VURULDU, ÇOK SAYIDA ÖLÜ VAR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

Misafir ~ 7 yıl önce
Hancı da yolcu da gidiyor.MNG de diğerleride gidiyor.Hiç kimse zorla gönderilmiyor.Zaten istifa diye bir müessese var.Gitmek istemiyen iki satır yazar ama anladığım kadarıyla amacın başka. Benim bu yorumumada bişeyler eklersin umarım.Sana tek sözüm var;pilotsan pilot gibi davran yıllarca orda uçup yatan şirketlerede aynı hassasiyeti göster.Birilerini hedef almak iş değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Ya,kardeşim her kes roketle vuruldu diyor,ama şirket resmileri dağa çarpıldığını söyliyorlar.Kaptanların ve ekibin aptal yerine goyulması doğal olarak sovetlerden kalmış - kafa eski ya.ALLAH RAHMETLİ EYLESİN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
KABULda Ermeninin isi ne ????? Sakalli Talibanlar ne zaman Ermeni oldular ????? Istanbulda pistten çikan Azeri A319 uçaginin Pilotu da mi Ermeniydi.???? KAHRAMANOV Sehit olmus. Allah hepsine rahmet eylesin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ACT havayolları vurulmadık dedıkten sonra 4mılyon dolar sıgortadan aldıktan sonra ucagın hurdasınıda satarak yaklasık 6 mılyon dolara yakın para almıstır tabı soylenen dhl ınde el altından tesekkur maıyetınde para verdıgıdır

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000